• Informacje na temat:

  ładna dziewczynka

Artykuły na temat: ładna dziewczynka
 • Nie tylko ładna buzia

  Z nieśmiałej dziewczynki wyrosła top modelka, a potem aktorka, która szturmem zdobyła Hollywood i zgarnęła Oscara. Tak właśnie wyglądała kariera Kim Basinger.

 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  ...śmiertelny. "Była sobie dziewczynka" ma lekkość komedii, a nie ciężar dramatu psychologicznego. W istocie Charleen nie ma konkretnych powodów, by się zabić. Jest typową nastolatką, nieźle dogaduje się z mamą(...) tak kultowym, jakim do dziś jest znakomity debiut Mendesa. "Była sobie dziewczynka" nie fascynuje, bo nie wymaga od widza niczego więcej prócz uruchomienia empatii i przywołania wspomnień własnego...

 • Stefano Terrazzino: Oszalałem na punkcie Emmy

  Emma to córka młodszego brata Stefano Terrazzino, Vincenza, i jego partnerki. Dziewczynka przyszła na świat w maju 2017 roku i z miejsca podbiła serce wujka. Narodzinami bratanicy tancerz(...). - Jest taka ładna, nie ma ładniejszej. Widzę inne dzieci - no ładne, ale Emma jest najpiękniejsza - przekonuje Terrazzino. Artysta twierdzi, że jest typem wujka, który rozpieszcza dzieci ze swojej...

 • Taylor Swift spotkała się z ciężko chorą fanką

  ...kulisami. "Była niezwykła i bardzo ładna" - mówiła dziewczynka o Taylor i dodała - "Nie spodziewałam się, że jest aż tak wysoka". Taylor Swift i jej 12-letnia fanka Jorja Hope(...)12-letnia Jorja Hope choruje na rzadką chorobę, przez którą traci słuch. Dziewczynka przyznaje, że w ciężkich chwilach pocieszenie znalazła w muzyce Taylor Swift . Jest wielką fanką...

 • Doda bez makijażu

  Gdy ładna, zgrabna dziewczyna przechodziła przez halę warszawskiego lotniska, tłum facetów zamarł z wrażenia, a kobiety rzucały jej zawistne spojrzenia. Ale mało kto od razu rozpoznał w tej młodej kobiecie Dodę! Bo bez makijażu wyglądała pięknie, ale... inaczej, pisze "Fakt".

 • Braciak i Preis w nowym serialu TVP

  Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  Po raz pierwszy pojawiła się w tym serialu jako 15-latka. - Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę - wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

 • Elżbieta Zapendowska krytykuje Roksanę Węgiel: "Takich jak ona widziałam wiele"

  Elżbieta Zapendowska od lat znana jest ze swoich bezpośrednich, krytycznych wypowiedzi. Teraz skomentowała nowe pokolenie polskich wokalistów. Nie oszczędziła m.in. Roksany Węgiel.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Adam Strycharczuk jako Katie Melua

  Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment kolejnego odcinka nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo tym razem wcieli się Adam Strycharczuk?

 • Bill Wyman krytykuje Hear'Say

  Bill Wyman, były gitarzysta basowy The Roling Stones, nigdy nie krył, że nie podoba mu się to, co się dzieje w świecie muzyki pop. Tym razem miażdżącej krytyce poddał on zespół Hear'Say, znajdujący się ostatnio w czołówce brytyjskiej listy przebojów.

Wideo na temat: ładna dziewczynka
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Adam Strycharczuk jako Katie Melua

  W 10. odcinku show Adam Strycharczuk wciela się w drobną i pełną wdzięku artystkę Katie Melua. Wykonuje jej wielki przebój „Nine Million Bicycles”! Przed Adamem Strycharczukiem bardzo trudne zadanie! – Mam być kobietą, ładnie śpiewającą, pięknie wyglądającą, słodziutką, drobniutką, z wielką gitarą i umieć na niej grać – z lekkim niedowierzaniem wymienia Adam Maćkowi Dowborowi. I dodaje: – Katie Melua, oprócz tego, że ładnie śpiewa, to jej śpiew jest bardzo sensualny, można nawet powiedzieć –...

Dyskusje na temat: ładna dziewczynka