• Informacje na temat:

  ładna sukienka

Artykuły na temat: ładna sukienka
 • Agnieszka Chylińska: "Mam 37 lat i lubię ładnie wyglądać"

  Gdy Agnieszka Chylińska przyszła na pierwszą próbę z zespołem O.N.A., miała na sobie czarny sweter i glany. A teraz?

 • ​Magda Gessler: Lubię, kiedy coś odbiega od normalności

  Pasją Magdy Gessler są podróże. Restauratorka z wojaży wraca wzbogacona głównie o wiedzę i nowe znajomości. Co przywozi? "Czasami dobre kosmetyki - to mnie rajcuje, fajny materiał, sukienka, buty, ale tylko wtedy, kiedy odbiegają od normalności" - mówi Gessler.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Seksowna także w ciąży

  Paulina Sykut-Jeżyna nie kupuje ubrań przeznaczonych dla przyszłych mam. Twierdzi, że ciążowa odzież nie jest ani kobieca, ani seksowna, a ona także w ciąży chce wyglądać atrakcyjnie. Gwiazda preferuje ovesize'owe sukienki, które jej zdaniem świetnie sprawdzą się w roli ubrań ciążowych.

 • Cichopek: Pióro uczy pokory

  Katarzyna Cichopek została ambasadorką tegorocznej Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem. Promując akcję i Konkurs Ładnego Pisania namawia młodych ludzi, żeby sięgali po pióro, które "uczy pokory i kształtuje charakter".

 • Wygrał "You Can Dance"!

  Finał "You can dance" - reaktywacja. Tym razem udana i bez problemów technicznych. Artur Cieciórski zwycięzcą drugiej edycji. Kinga Rusin założyła tę samą różową sukienkę, co w czasie pechowego programu. Takie małe finałowe deja vu.

 • Sienna Miller: Reaktywacja

  Minęło już ładnych kilka lat od czasu, kiedy Siennę Miller okrzyknięto naczelną "dziewczyną, która ma w sobie to coś" w Hollywood. Młoda, obiecująca aktorka regularnie gościła wówczas na łamach tabloidów także z powodu swojego burzliwego związku z Jude'em Law.

 • "Lepiej zaskakiwać, niż nudzić"

  "Szalenie pociągające historie w różnych odcieniach retro, opowiadające o trudnej sztuce podejmowania decyzji" - w ten sposób trzeci studyjny album Ani Dąbrowskiej zatytułowany "W spodniach czy w sukience?" reklamował wydawca. W nagraniach wokalistce asystowali m.in. Karolina Kozak, Aga Szypura, Daniel Bloom i Leszek Możdżer. A co o samej płycie sądzie jej główna bohaterka?

 • "Nie bawię się w kurtuazję"

  ...uważam, że nie mogę nosić sukienek na co dzień, bo źle w nich wyglądam. Jednak sesje fotograficzne pokazały mi, że mogę wyglądać jak kobieta. I mogę być ładna. To było dla mnie odkrycie. Sferę urody...

 • Natalia Siwiec wybiera suknię ślubną

  ​W najbliższym odcinku "Salonu Sukien Ślubnych: Polska" na poszukiwanie swoich wymarzonych kreacji wyruszają trzy warszawianki. Oprócz miejsca zamieszkania łączy je także wizja idealnej sukienki. Wszystkie zgodnie przyznają, że nie może to być typowa "beza" ze zdobieniami oraz błyskotkami. Najchętniej widziałyby się w kroju prostym, pięknym i takim, który będzie idealnie podkreślał ich atuty oraz pasował do osobowości. Gwiazdą odcinka będzie Natalia Siwiec.

 • Modowe wpadki Gwyneth Paltrow

  ..."Dwie kreacje, które przychodzą mi do głowy, to te, które zaprezentowałam w roku 2000 i 2002. Pierwsza z nich to sukienka Calvina Kleina. Sukienka była ładna, ale zupełnie nie pasowała na czerwony dywan. Wybrałam ją, bo w tamtej chwili nie chciałam się wyróżniać" - przyznała Gwyneth Paltrow. Za drugą nieudaną stylizację aktorka uznała kreację od Alexandra McQueena. Sukienka zachowana w gotyckim...

Zdjęcia na temat: ładna sukienka
 • Ta sukienka Kate Middleton była tania jak barszcz! Ładna?
 • Ta sukienka Kate Middleton była tania jak barszcz! Ładna?
 • Ta sukienka Kate Middleton była tania jak barszcz! Ładna?
Dyskusje na temat: ładna sukienka