• Informacje na temat:

  ładne teledyski

Artykuły na temat: ładne teledyski
 • "Mówi, że mam ładne piersi"

  ...". "Nie miałam wtedy 18 lat!" - zaznacza młoda gwiazda. Mężczyzna nie poprzestał i wciąż niepokoi Ewę Farną. "Spotykam go na koncertach. A on ciągle pyta, czy go lubię, i mówi, że mam... ładne piersi" - opowiada wokalistka. "To nie jest moim zdaniem normalne. Ja przecież jestem piosenkarką, a nie panienką do towarzystwa" - podkreśla. Zobacz teledyski Ewy Farnej na stronach INTERIA.PL!

 • iNNi: Nocne niebo i ładne tyłeczki

  ..., ale także bliskie mi osoby, które beztrosko pogrążone są we śnie - mówi INTERIA.PL Artur Szuba. Darek Kamiński dodaje, że uwielbia patrzeć na kobiety, z kolei basista Kamil Żuchowski lubi ładne(...) października, będziecie mogli u nas przeczytać cały wywiad z iNNymi. Zobacz teledyski grupy iNNi na stronach INTERIA.PL.

 • The Dudis: Rozebrane dziewczyny zagrożeniem dla moralności? (teledysk)

  ...został zdjęty z emisji z powodu "naruszenia warunków serwisu". - Paranoja! Dwie ładne, rozebrane dziewczyny stanowią zagrożenie dla moralności. A te wszystkie sceny przemocy, zdjęcia z wojen, trupy, krew(...)" w serwisie Teksciory.pl! Czytaj także: "Zaliczyłem w życiu wiele kryzysów" - wywiad z Darkiem Duszą Zobacz teledyski Shakin' Dudi na stronach INTERIA.PL!

 • Paluch prezentuje teledysk "Mój Kościół": Nowa płyta "Czerwony dywan"

  7 grudnia swój nowy album wyda poznański raper Paluch. "Czerwony dywan" zapowiada teledysk do utworu "Mój Kościół".

 • Flinta: "To było nieładne"

  ...- Zdarzało mi się znajdować prezenty, które rodzice wcześniej kupili. Byłam okropnie wścibska i przeszukiwałam cały dom. To było nieładne z mojej strony - przyznaje Ewelina Flinta w rozmowie(...) kochali i żeby pokój był na świecie - mówi rozbawiona Ewelina. - Święta spędzę, jak zawsze, z rodzicami w domu - zdradziła nam na końcu. Sprawdź nasz raport specjalny "Muzyka na święta" . Zobacz teledyski...

 • Perrie Edwards (Little Mix): Bądźcie kimś więcej niż ładnymi dziewczynami z Instagrama

  Członkini Little Mix, Perrie Edwards, zaapelowała do fanek zespołu, aby nie skupiały się w swoim życiu przede wszystkim na wyglądzie.

 • Ewelina Lisowska szuka miłości (teledysk "T-shirt")

  Piosenka "T-shirt" zapowiada nową płytę Eweliny Lisowskiej, która ukaże się już w czerwcu.

 • Shakin' Dudi: "...bo ładnym zawsze lżej..."

  8 października w katowickim Spodku w trakcie 31. edycji Rawa Blues Festival odbędzie się premiera nowego albumu Shakin' Dudi.

 • Tulia i "Nieznajomy" Dawida Podsiadły. Zobacz teledysk w Interii

  Na stronach Interii możecie premierowo zobaczyć teledysk "Nieznajomy" nagrany przez zespół Tulia, który zrobił furorę folkowym coverem "Enjoy the Silence" Depeche Mode.

 • Agnieszka Chylińska: "Mam 37 lat i lubię ładnie wyglądać"

  ...wyglądać" - stwierdza. Zobacz teledyski Agnieszki Chylińskiej na stronach INTERIA.PL!

Wideo na temat: ładne teledyski
 • Luxuria Astaroth już zaczyna gwiazdorzyć!

  Luxuria Astaroth znana jest głównie z występów w teledyskach Donatana, gdzie pokazuje swoje piersi. Jakiś czas temu zagrała też w filmie "Obietnica", który właśnie wchodzi do kin. Producenci liczyli zapewne, że nieźle wypromuje ich obraz. Takich "rekomendacji" z jej strony chyba jednak się nie spodziewali... Luxuria ma bowiem za złe twórcom filmu, że jej rola została dość mocno okrojona. "Jestem w filmie przez dwie minuty i jestem bardzo zawiedziona, bo wiele moich kwestii zostało wyciętych,...