• Informacje na temat:

  lady diany

Artykuły na temat: lady diany
 • Niezwykły ślub kamerdynera Lady Diany!

  Na brytyjskim dworze królewskich pracuje mnóstwo osób. Ale mało którą poznajemy z nazwiska.  On zasłynął z książek, m.in. „W królewskiej służbie”, w której opisał jego służbę u księżnej Diany.  Paul(...). Towarzyszył w walce z codziennymi troskami, podróżował po świecie. Służąc Lady Di, Paul poznał pracującą dla księcia Filipa Marię Cosgrove. Za zgodą królowej pobrali się w 1984 roku. Doczekali się dwóch...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Netflix wywlecze wszystkie brudy księżnej Diany! To prawdziwy cios dla Williama i Harry’ego

  Wystąpienie z rodziny królewskiej księcia Harry’ego (35 l.) i Meghan Markle (38 l.) spowodowało otwarty konflikt pomiędzy braćmi. Niestety, to nie koniec stresu i przykrych wiadomości. Po sukcesie „The Crown” opowiadającym o życiu Elżbiety II, Netflix zdecydował się na kolejną produkcję o rodzinie królewskiej. Nowy serial opowie o wszystkich problemach lady Diany, w tym o próbach samobójczych.

 • Lady Gaga porównuje siebie do księżnej Diany

  25-letnia amerykańska wokalistka Lady Gaga obawia się losu tragicznie zmarłej księżnej Diany. O tym opowiada nowa piosenka gwiazdy pop.

 • Grób księżnej Diany jest pusty?! Szokujące wyznanie brata!

  ...​Grób księżnej Diany (†36 l.) w Althrop Park jest pusty? Tak twierdzi brat „Lady Di”, Earl Spencer (53 l.). Podaje też miejsce, w którym według niego naprawdę spoczęła siostra.

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

 • ...i paparazzich. Gazety wielokrotnie rozpisywały się na temat jej romansów. Jednym z kochanków Diany był James Hewitt. Płomienny romans połączył ich w latach 80. i trwał około pięciu lat. Diana na dwa(...). Gazety przekonują uparcie, że Hewitta i młodszego syna Diany łączy uderzające podobieństwo. Choć w przeszłości już odnosił się do tej kwestii, postanowił po raz kolejny uciąć spekulacje. Udzielił...

 • Najwierniejsi fani tragicznie zmarłej księżnej Diany składali w środę, 31 sierpnia, w Londynie kwiaty przed pałacem Kensington, aby upamiętnić ósmą rocznicę jej śmierci. Lady Diana zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu.

 • Wyciekło zdjęcie ze ślubu księżnej Diany i księcia Karola. To ujęcie mówi wszystko?

  Wkrótce księżna Kamila będzie obchodziła 70. urodziny. Z tej okazji do księgarń trafi jej biografia, która wyszła spod pióra Penny Junor. Już teraz w sieci krążą fragmenty książki. Dowiadujemy się m.in. tego, jak wyglądała zażyłość księcia Karola z obecną żoną, kiedy jeszcze żyła księżna Diana. Początkowo obie panie miały darzyć się sympatią. Wszystko zmieniło się, gdy "Lady Di" dowiedziała, się...

 • 70 lat Diany Ross

  Amerykańska wokalistka Diana Ross obchodzi w środę (26 marca) 70. urodziny. Mimo wieku, nie rezygnuje z występów na estradach całego świata. Przyznaje jednak, że teraz większą wagę przykłada do relacji z pięciorgiem swoich dzieci.