• Informacje na temat:

  lady gaga czy to kobieta

Artykuły na temat: lady gaga czy to kobieta
 • Lady Gaga: Mogło dojść do tragedii

  Fanka Lady Gagi długo nie zapomni koncertu gwiazdy w Nashville, choć wcale go nie widziała. 33-letnia Crystal Thornton, czekając na występ, dostała ataku drgawek, a następnie ustała u niej akcja serca.

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Po raz drugi została najseksowniejszą kobietą świata

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole została po raz drugi z rzędu okrzyknięta "najseksowniejszą kobietą świata". Gwiazda, której majątek wycenia się na 10 milionów funtów, pokonała takie piękności jak znaną z "Transformersów" Megan Fox czy modelkę Marissę Miller .

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Powrót wielkich bohaterów

  SPOILER! Wreszcie są! Ulubione seriale wróciły do telewizji, a ich bohaterowie do naszych domów. Poznajemy ich nowe perypetie, wzloty i upadki. Uradowani myślimy sobie: "Super! Będziemy znowu mogli się wzruszać i ekscytować nowymi fabułami wymyślonymi przez amerykańskich scenarzystów". Czy słusznie? Naszym skromnym zdaniem: "Nie". Przekonajcie się dlaczego.

 • Lady GaGa: Gwiazda totalna

  Lady GaGa to pierwsza post-gwiazda, czyli gwiazda totalna, będąca produktem skończonym, wielofunkcyjnym i wielokrotnego użytku, celebrytka i artystka w jednym. Nowa królowa popu w piątek, 26 listopada, wystąpi w Polsce.

 • Jędrek Dużyński już zarabia na sławnej matce!

  ...wielkim rynkiem jest merchandising i jak szeroki jego asortyment oferują gwiazdy formatu Beyonce, Madonny czy Lady Gaga. W Polsce nikt jeszcze się tym profesjonalnie nie zajmuje" - wyznaje(...) się z żadną kobietą. Z tego powodu swatają go z każdą koleżanką, z którą pojawi się na imprezie. W przypadku Zosi okazało się, że łączą ich oczywiście...pieniądze. Była Szyca pomagała Jędrkowi...

 • "The Voice": Lady Gaga w duecie z Christiną Aguilerą!

  W finale piątej amerykańskiej edycji programu "The Voice" Lady Gaga wystąpiła w duecie z Christiną Aguilerą. Nie jest tajemnicą, że wokalistki w przeszłości nie pałały do siebie sympatią.

 • Iga przejdzie na ciemną stronę mocy

  Dietrich, która ubierała się w spodnie i garnitury. Teraz robi to na przykład Lady Gaga. Odpowiada mi takie podejście do sztuki. Dyskutujesz na planie "Barw Szczęścia" z paniami odpowiadającymi za(...)Czy facet w sandałach, białych skarpetach i przykrótkich spodniach ma szansę podbić twoje serce? - Pytasz o to, bo tak się ubierasz (śmiech)? Nie oceniam powierzchownie, musiałabym z takim...

 • Kazali jej pokazać więcej ciała

  Lady GaGa wspomina trudne początki kariery muzycznej.