• Informacje na temat:

  lady gaga i beyonce

Artykuły na temat: lady gaga i beyonce
 • Lady Gaga pobiła rekord nominacji

  Lady Gaga uzyskała już 13. nominację MTV. Piosenkarka uplasowała się tuż przed gwiazdą rapu, Eminemem, który zdobył 8 nagród.

 • Grammy 2015: To będzie wieczór Beyonce i Sama Smitha?

  W niedzielę, 8 lutego, w hali Staples Center w Los Angeles odbędzie się 57. edycja rozdania nagród Grammy, nazywanych muzycznymi Oscarami.

 • Triumf Beyonce

  Beyonce Knowles została laureatką sześciu nagród Grammy, w tym w kategorii "Piosenka Roku" za utwór "Single Ladies (Put a Ring On It)".

 • Największe trasy koncertowe 2014: One Direction i Justin Timberlake zarobili najwięcej

  Ogromne pieniądze w muzyce można zdobywać nie tylko dzięki kontraktom reklamowym i własnym markom. Wielkie gwiazdy w dalszym ciągu zarabiają na koncertach. Rekordzistami w 2014 roku byli Justin Timberlake oraz grupa One Direction. Na wysokim miejscu znalazł się również zespół The Rolling Stones.

 • Dostała pejcz wysadzany diamentami

  Lady Gaga wręczyła z okazji urodzin swojej koleżance po fachu, Beyonce, wysadzany diamentami pejcz oraz pasujący do niego zestaw seksownej bielizny. Ekscentryczna wokalistka wydała ponoć kilka tysięcy dolarów na ten pikantny podarunek, który sprezentowała Beyonce w dniu jej 29. urodzin.

 • Madonna zaskakuje: Wiem, kim są iluminaci!

  Królowa popu nie przestaje zaskakiwać. Madonna zaprzeczyła, że jej utwór "Illuminati" dotyczy jej uczestnictwa w tajemniczej grupie, jednak oświadczyła, że wie, kto do niej należy.

 • Ludzie zamarli na widok Jennifer Lopez! Tylko spójrzcie

  .... W poprzednich latach na scenie wystąpili m.in. Lady Gaga, Katy Perry, Beyonce czy Justin Timberlake. W tym roku to właśnie Shakira i Jennifer Lopez dały spektakularne show podczas Super Bowl. Sporą(...) w ślady sławnej mamy i również rozpocząć karierę muzyczną. Jak słychać, ma naprawdę spore szanse, by podbić muzyczny rynek. "Emme, tatuś jest z Ciebie taki dumny. Kocham Cię i zawsze będę Cię wspierał...

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Jędrek Dużyński już zarabia na sławnej matce!

  ...wielkim rynkiem jest merchandising i jak szeroki jego asortyment oferują gwiazdy formatu Beyonce, Madonny czy Lady Gaga. W Polsce nikt jeszcze się tym profesjonalnie nie zajmuje" - wyznaje...

 • Lady GaGa kontra Beyonce!

  Aż po 9 nominacji do MTV Video Music Awards otrzymały Lady GaGa i Beyonce!

Dyskusje na temat: lady gaga i beyonce
 • Re: Blondynka pachnie snem

  Zgadzam się z przedmówcą, serialu nie widziałem, ale występ tej dziołchy u Majewskiego to dramat. Wyglądała jak zblazowane połączenie Lady GaGa z Beyonce. Mimika i sposób zachowania, pewna maniera w mówieniu zupełnie nie przystoi młodej i nie ukrywajmy urodziwej dziewczynie. Żal...kolejna upadła mini gwiazda.