• Informacje na temat:

  lady gaga kiedys i teraz

Artykuły na temat: lady gaga kiedys i teraz
 • Sergio Goyri: Rasista i damski bokser!

  ...​Od lat mówiło się, że prywatnie przypomina czarne charaktery, które gra w telenowelach. Teraz przez swoją wypowiedź stracił ekskluzywne kontrakty i szacunek wielu fanów.

 • Ma dosyć rozmów o Lady GaGa

  Raperka M.I.A., która wcześniej ostro skrytykowała amerykańską gwiazdę, obecnie odmawia rozmowy na temat Lady GaGa.

 • Doda: Jestem spokojniejsza

  Twierdzi, że się zmieniła, złagodniała i nie atakuje tak bezwzględnie jak kiedyś, czasem tylko odpowiada na zaczepki. Teraz ważniejsze niż spory i intrygi są dla niej praca i miłość. Wkrótce wydaje płytę i bierze ślub.

 • Gwiazda odwiedziła sierociniec

  Lady Gaga nie jest obojętna na los ubogich dzieci. Gwiazda pop odwiedziła sierocińce w Indiach w ramach jej przygotowań do otwarcia fundacji na rzecz pomocy dzieciom z krajów trzeciego świata.

 • Mazurówna sypiała z żonatymi

  Przed laty uciekła z szarej Polski, bo nie mogła rozwinąć tu skrzydeł. Teraz wraca jako jurorka tanecznego show. I nadal jest nieobliczalna!

 • Złodzieje piosenek

  To mój utwór! Ukradli mi piosenkę! Oburzeni artyści skarżą się w sądach na plagiaty. Tymczasem wszystkie głośne w ostatnich latach muzyczne plagiaty to sprawy niejednoznaczne.

 • Borys Szyc opowiedział o spotkaniu gwiazdami Hollywood

  ...miejsce, pierwszą osobą, którą spotkał za kulisami, była Lady Gaga. "Jedyne, co przyszło mi do głowy, to powiedzieć do niej: ladies first. Ona wyszła i zaczęła pozować, a ja robiłem te idiot zdjęcia od(...) ciągle w piżamie'". Podczas rozmowy aktor nie szczędził komplementów swojej żonie. "Bez niej się gubię" - wyznał. Przypomniał też, że już kiedyś byli parą i teraz zeszli się na nowo po kilkunastu...

 • Powstanie film o Eltonie Johnie

  Elton John przygotowuje biograficzny film o swoim "surrealistycznym" życiu. Projekt, którego scenarzystą jest autor "Billy'ego Elliotta" - Lee Hall, ma być "fantazją w stylu Moulin Rouge".

 • Natalia Kukulska ma dość show-biznesu! "Pióra w dupsku? Nie, dziękuję"

  Natalia określiła mianem jarmarku, gdzie stosuje się "podstępy, tanie zabiegi i cyrkowe chwyty dla chłonnych mas"! "I możemy w  tym albo uczestniczyć, jak Lady Gaga, która znakomicie potrafi manipulować(...) z "Gazetą Wyborczą". To oczywiście przekłada się na spadek popularności i pożegnanie z celebryckim topem. Piosenkarka zaznacza jednak, że dopiero teraz czuje się spełniona, a na masowej popularności...

 • Najpiękniejsze aktorki Allena

  "Woody Allen to najwybitniejszy reżyser kina kobiecego w Ameryce!" - napisał magazyn "Time" po premierze "Blue Jasmine". Opinię popularnego tygodnika potwierdzają Penelope Cruz, Scarlett Johansson i Cate Blanchett - gwiazdy ostatnich hitów słynnego nowojorczyka.