• Informacje na temat:

  lady gaga oczy

Artykuły na temat: lady gaga oczy
 • Lady GaGa nie wytrzymała

  Amerykańska gwiazda pop Lady GaGa, indagowana na temat podobieństwa jej przeboju "Born This Way" do hitu Madonny, wściekła się, a następnie wybuchnęła płaczem.

 • Lady Gaga bez limitów

  Lady Gaga często porównywana jest do Madonny. Te komentarze zapewne się nasilą, gdy w księgarniach ukaże się album ze zdjęciami Gagi. Krytycy już ostrzą sobie zęby i przypominają album fotograficzny Madonny "Sex".

 • Lady Gaga: Kobieta w podróży

  Sławę już ma. Teraz celem Lady Gagi jest zdobyć sobie trwałe miejsce w historii muzyki rozrywkowej - i niewykluczone, że znajduje się na właściwej do tego celu drodze.

 • WHO i Lady Gaga zorganizują koncert dla lekarzy. Kiedy się odbędzie?

  Światowa Organizacja zdrowia (WHO), organizator festiwalu Global Citizen oraz piosenkarka Lady Gaga stworzą wspólnie wyjątkowe wydarzenie.

 • #Zostańwdomu: Lady Gaga, Miley Cyrus i inni przyłączają się do ruchu

  ...#zostańwdomu , zachęcający do poddania się dobrowolnej izolacji ( sprawdź! ). W promowanie inicjatywy włączyła się m.in. Lady Gaga ( posłuchaj! ). "To przypomina, jak to jest czuć się i być człowiekiem(...) rozpoczynała karierę. "Bądź rozsądny. Pełen szacunku. Współczujący. Ludzki (...). Nikt nie potrzebuje wszystkich zup ze sklepu (...). Przez to wiele osób zostanie bez niezbędnych rzeczy. To świetny czas na...

 • Lady Gaga i inne gwiazdy dla lekarzy. Gdzie oglądać koncert "One World: At Home"?

  W sobotę (18 kwietnia) odbędzie się gwiazdorski koncert internetowy "One World: At Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

 • Lady Gaga: "Spot reklamowy gwałcicieli" (klip "Do What U Want")

  Do sieci trafił fragment teledysku do wspólnej piosenki Lady Gagi i R. Kelly'ego "Do What U Want".

 • Celine Dion, Andrea Bocelli, Lady Gaga i John Legend w "The Prayer": Koncert "One World: Together at Home"

  Jednym z najbardziej emocjonujących momentów koncertu "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa było wykonanie przeboju "The Prayer" przez śpiewających w oryginale Celine Dion i Andreę Bocelliego, współtwórców wydarzenia Lady Gagę i Johna Legenda oraz pianistę Lang Langa.

 • Lady Gaga na Super Bowl 2016 oczami internautów

  Lady Gaga zachwyciła swoim wykonaniem hymnu Stanów Zjednoczonych na rozpoczęcie 50. Super Bowl. Mimo świetnego występu, internauci zaczęli robić sobie żarty z kreacji wokalistki. Gaga została przez użytkowników Twittera porównana m.in. do postaci z kreskówek.

 • Lady GaGa kłamała!

  Skandalizująca wokalistka Lady GaGa wielokrotnie w wywiadach zarzekała się, że jej jedyną miłością jest muzyka, a zainteresowanie mężczyznami w jej przypadku nigdy nie trwa dłużej niż jedna noc.

Zdjęcia na temat: lady gaga oczy