• Informacje na temat:

  lady gaga stroje

Artykuły na temat: lady gaga stroje
 • Recenzja Lady Gaga "Joanne": Naga dusza

  Dzieje się coś ważnego w świecie show-biznesu i wielkich gwiazd muzyki. Alicia Keys rezygnuje z makijażu, Mel C nagrywa "jak jej się podoba", nie oglądając się na krytyczne komentarze, Sia tańcem opowiada o rozterkach egzystencjalnych, a Lady Gaga zrzuca wszystkie swoje maski i prezentuje gołą, ziemistą, naturalną "Joanne". Coś się dzieje i jest to dobre.

 • Lady Gaga znów szokuje strojem

  Choć dopiero co zaszokowała swoich fanów, pojawiając się przed kilkoma tygodniami na gali rozdania nagród MTV VMA w sukience z mięsa, Lady Gaga ma w zanadrzu jeszcze inne pomysły na kontrowersyjne stroje.

 • Lady GaGa: Gwiazda totalna

  Lady GaGa to pierwsza post-gwiazda, czyli gwiazda totalna, będąca produktem skończonym, wielofunkcyjnym i wielokrotnego użytku, celebrytka i artystka w jednym. Nowa królowa popu w piątek, 26 listopada, wystąpi w Polsce.

 • Lady Gaga: Kobieta w podróży

  Sławę już ma. Teraz celem Lady Gagi jest zdobyć sobie trwałe miejsce w historii muzyki rozrywkowej - i niewykluczone, że znajduje się na właściwej do tego celu drodze.

 • Lady GaGa w Luwrze?

  Znana z odważnych i zarazem wysmakowanych kreacji Lady GaGa marzy o własnej wystawie w słynnym paryskim Luwrze. "Chciałaby mieć własną ekspozycję, na której przedstawiałbym nie tylko swoje stroje, ale również zaprojektowane przeze mnie technologie" - piosenkarka powiedziała w rozmowie z magazynem "Heat". Lady GaGa ma klarowną wizje tego, jak miałaby wyglądać sygnowana jej pseudonimem wystawa...

 • Lady GaGa ma wymagania. Butla tlenowa, miód...

  Amerykańska piosenkarka Lady GaGa żąda od organizatorów koncertów butli tlenowych w garderobie. To zresztą nie jedyne zaskakujące wymaganie wokalistki.

 • Lady Gaga: Suknia ze Złotych Globów odnaleziona na aukcji

  W styczniu 2019 roku Lady Gaga podbiła czerwony dywan lawendową suknią w stylu księżniczki od Valentino. Zaginiona w tajemniczych okolicznościach kreacja została wystawiona na sprzedaż przez pokojówkę, która ten piękny strój zdobyła... legalnie.

 • Lady Gaga skazana na sukces? (płyta "Joanne")

  ...2016 rok dla Lady Gagi to na razie pasmo sukcesów. Wokalistka zachwyciła już wykonaniem hymnu Stanów Zjednoczonych przed 50. Super Bowl, uczciła pamięć Davida Bowiego na Grammy oraz wzruszyła miliony widzów w trakcie ceremonii rozdania Oscarów piosenką "Til It Happens To You". Koniec roku może być równie dobry za sprawą jej kolejnej płyty, "Joanne".

 • Filmowa biografia Lady Gagi

  Jest ikoną pop kultury. A jak to się wszystko zaczęło? Amerykańscy producenci zaczęli pracę nad filmem biograficznym o Lady Gadze. Produkcja ma przedstawiać drogę do sławy jednej z największych obecnie gwiazd muzyki.

 • Lady Gaga: Wsparcie dla ofiar przemocy seksualnej w za dużym garniturze

  Uhonorowana jedną z nagród magazynu "Elle" Lady Gaga pojawiła się na rozdaniu nagród w zaskakującym stroju i wygłosiła ważny komunikat do ofiar przemocy seksualnej.