• Informacje na temat:

  lady gaga sukienka z mięsa

Artykuły na temat: lady gaga sukienka z mięsa
 • Lady Gaga zdradziła, dlaczego założyła sukienkę z mięsa

  Słynną i zarazem kontrowersyjną kreację z mięsa Lady Gaga założyła w 2010 roku na rozdanie MTV Video Music Awards. W jednym z wywiadów wokalistka opowiedziała o tym, co skłoniło ją do tak drastycznego kroku.

 • ​Lady Gaga: Kontrowersyjna suknia z mięsa trafiła do muzeum

  Suknia z mięsa, którą Lady Gaga założyła na galę MTV Video Music Awards w 2010 roku, trafiła do galerii sław Rock and Roll w Cleveland.

 • Lady Gaga: Internauci śmieją się z jej nowej figury woskowej

  Amerykańska wokalistka Lady Gaga doczekała się nowej figury woskowej. Jednak gwiazda raczej nie będzie zadowolona ze sposobu, w jaki została przedstawiona.

 • Lady GaGa: Gwiazda totalna

  Lady GaGa to pierwsza post-gwiazda, czyli gwiazda totalna, będąca produktem skończonym, wielofunkcyjnym i wielokrotnego użytku, celebrytka i artystka w jednym. Nowa królowa popu w piątek, 26 listopada, wystąpi w Polsce.

 • Lady Gaga znów szokuje strojem

  Choć dopiero co zaszokowała swoich fanów, pojawiając się przed kilkoma tygodniami na gali rozdania nagród MTV VMA w sukience z mięsa, Lady Gaga ma w zanadrzu jeszcze inne pomysły na kontrowersyjne stroje.

 • Lady Gaga nagrała utwór z Florence Welch

  Lady Gaga, która szykuje się do wydania nowego albumu, przyznała w jednym z wywiadów, że na płycie znajdzie się duet z liderką Florence & The Machine, Florence Welch.

 • Lady Gaga przebiera się 12 razy dziennie?

  Nicola Formichetti, stylista odpowiedzialny za najbardziej ekstrawaganckie kostiumy amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi, zniknął z listy jej stałych współpracowników. "Ona przebiera się 12 razy dziennie, nie mogę poświęcać jej całego swego czasu" - wyjaśnia.

 • MTV VMA: Negliż, skandale i kontrowersje. Co działo się w poprzednich latach?

  ...pokazała za dużo w trakcie gali VMA. W 1999 roku na odważną stylizację zdecydowała się Lil Kim . Jej sukienka nie przykrywała lewej piersi. Raperka oprócz Diany Ross i Mary J. Blige wręczała nagrodę w jednej z kategorii. Gdy więc Ross spotkała się na scenie z Kim, wykorzystała sytuację, aby pobawić się jej piersią. Na nieco inną kreację zdecydowała się Lady Gaga w 2010 roku. Przyszła bowiem...

 • Każdy kiedyś zaczynał, czyli muzyczne początki wielkich gwiazd

  Judds . Sędziom jednak bardziej do gusty przypadł wokal rywala dziewczyny, Marty Thomasa , który z kolei jest dziś gwiazdą na Broadwayu. Stafani Germanotta, czyli Lady Gaga, w 2005 roku zamiast sukienek z mięsa i odważnych kreacji wybierała skromne długie kreacje, boso zasiadała za fortepianem i czarowała publiczność smooth jazzowymi balladami i swoim mocnym głosem. Zobaczcie jej...

 • Florence & The Machine: Wybryki rudowłosej nimfy

  VMA w 2010 roku pojawiła się Lady Gaga . Kreacja z pewnością utkwiła w głowie ludziom z domu mody Givenchy, którzy na tę okazję pożyczyli Florence bladozłotą suknię ich projektu, a nasza wesoła bohaterka spontanicznie rzuciła się w niej na Lady Gagę i mocno wyściskała. "Nie zauważyłam, że była zrobiona z mięsa, myślałam, że ma na sobie jakąś farbę do ciała czy coś w tym stylu" - mówi Florence...