• Informacje na temat:

  lady gaga ubrana w miesa

Artykuły na temat: lady gaga ubrana w miesa
 • Lady GaGa: Kolejna udana prowokacja

  I znów się udało. Lady GaGa wywołała lawinę komentarzy kontrowersyjną sesją zdjęciową dla magazynu "Vogue Hommes Japan". Wokalistka pozuje tam w "mięsnym bikini". Zamiast ubrań ma na sobie kawałki surowego mięsa.

 • Lady GaGa ma wymagania. Butla tlenowa, miód...

  Amerykańska piosenkarka Lady GaGa żąda od organizatorów koncertów butli tlenowych w garderobie. To zresztą nie jedyne zaskakujące wymaganie wokalistki.

 • Lady Gaga przebiera się 12 razy dziennie?

  Nicola Formichetti, stylista odpowiedzialny za najbardziej ekstrawaganckie kostiumy amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi, zniknął z listy jej stałych współpracowników. "Ona przebiera się 12 razy dziennie, nie mogę poświęcać jej całego swego czasu" - wyjaśnia.

 • Baby GaGa, czyli lody z ludzkiego mleka

  Gwiazda pop Lady GaGa nie godzi się na to, by ktoś korzystał na jej sukcesie. Piosenkarka zagroziła pozwaniem do sądu właścicielowi lodziarni w Londynie, która ma w swojej ofercie lody o nazwie Baby GaGa - deser przygotowywany z... ludzkiego mleka.

 • Sprowokowali Lady Gagę. Zobacz!

  Muzycy południowoafrykańskiej formacji Die Antwoord w najnowszym klipie zakpili z Lady Gagi. Amerykańska piosenkarka zdenerwowała się na nie na żarty.

 • Tajemniczy pokój Lady GaGi

  Amerykański magazyn "Star" opublikował zdjęcia nagiej i związanej sznurem Lady GaGi. Dodatkowo gazeta opublikowała wywiad z jedną z osób z otoczenia gwiazdy, która ujawnia sekrety piosenkarki.

 • Żylety Maczety

  Takiej kumulacji zabójczego piękna na ekranach kin jeszcze nie było! Sofía Vergara, Michelle Rodriguez, Alexa Vega, Amber Heard, Vanessa Hudgens, Jessica Alba i Lady Gaga łączą siły, strzelby i "biustomioty" w najnowszym filmie Roberta Rodrigueza. "Maczeta zabija".

 • Morrissey vs świat: 10 kontrowersyjnych wypowiedzi artysty

  ...genitalia to efekt jakiegoś okrutnego żartu". Morrissey vs Lady Gaga i Madonna "Podoba mi się idea kobiety kontrolującej wszystko, ale jestem zmęczony oglądaniem piosenkarek, które nie potrafią wystąpić bez wsparcia 750 rozgorączkowanych tancerek i tancerzy, którym się wydaje, że są erotyczni. (...) Edith Piaf miała niewiele ponad 1,4 m, była zawsze ubrana w skromną czerń i śpiewała bez żadnych świateł...

 • MTV VMA: Negliż, skandale i kontrowersje. Co działo się w poprzednich latach?

  ...w jednej z kategorii. Gdy więc Ross spotkała się na scenie z Kim, wykorzystała sytuację, aby pobawić się jej piersią. Na nieco inną kreację zdecydowała się Lady Gaga w 2010 roku. Przyszła bowiem ubrana w sukienkę z... mięsa. Z powodu kontrowersyjnej stylizacji wokalistki niektórzy zapomnieli, że gwiazda zdobyła aż 8 statuetek tego wieczoru. Diana Ross i Lil Kim: Kanye i Taylor...

 • "Muzyka powinna być zabawą"

  ...mi w tym momencie do głowy Lady GaGa, która swoim wizerunkiem obaliła wszelkie bariery i która sprawia, że ludzie dosłownie zadają sobie pytanie: Cholera, co założy na siebie tym razem? Jest całkowicie(...) imprezie, ale też i słuchać w domu. Są na nim też dwa wolne utwory, ballady, które opowiadają o problemach w relacjach międzyludzkich. Pamiętam, że gdy po raz pierwszy słuchałam mojej ulubionej...