• Informacje na temat:

  lady gaga usta

Artykuły na temat: lady gaga usta
 • WHO i Lady Gaga zorganizują koncert dla lekarzy. Kiedy się odbędzie?

  Światowa Organizacja zdrowia (WHO), organizator festiwalu Global Citizen oraz piosenkarka Lady Gaga stworzą wspólnie wyjątkowe wydarzenie.

 • #Zostańwdomu: Lady Gaga, Miley Cyrus i inni przyłączają się do ruchu

  ...#zostańwdomu , zachęcający do poddania się dobrowolnej izolacji ( sprawdź! ). W promowanie inicjatywy włączyła się m.in. Lady Gaga ( posłuchaj! ). "To przypomina, jak to jest czuć się i być człowiekiem(...) myciu rąk wodą z mydłem i unikaj dotykania oczu, nosa i ust. Kiedy kaszlesz lub kichasz, zawsze zakrywaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Zachowaj bezpieczną odległość (1-1,5 m) od osoby...

 • Lady Gaga i inne gwiazdy dla lekarzy. Gdzie oglądać koncert "One World: At Home"?

  W sobotę (18 kwietnia) odbędzie się gwiazdorski koncert internetowy "One World: At Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

 • Celine Dion, Andrea Bocelli, Lady Gaga i John Legend w "The Prayer": Koncert "One World: Together at Home"

  Jednym z najbardziej emocjonujących momentów koncertu "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa było wykonanie przeboju "The Prayer" przez śpiewających w oryginale Celine Dion i Andreę Bocelliego, współtwórców wydarzenia Lady Gagę i Johna Legenda oraz pianistę Lang Langa.

 • Lady Gaga "Chromatica": Gra na sentymentach

  ...ciepło przyjęta ścieżka dźwiękowa. Wiem za to jedno: chociaż 10 lat temu Lady Gaga wyrastała na Madonnę na miarę naszych czasów, to jej sława nieco przygasała z każdą kolejną pozycją wydaną po "Born This(...) zbyt wiele. To zupełnie inaczej niż w futurystycznym "911", brzmiącym jak dzieło jakiejś zapomnianej synth-popowej kapeli, której utwory ściągało się kilka godzin przez programy P2P. Lady Gaga...

 • Lady Gaga stworzyła własną linię kosmetyków. "Nie czułam się piękna"

  Lady Gaga, jak wiele wielkich gwiazd, nie poprzestaje na samej muzyce. Wokalistka zaprezentowała właśnie swoją linię kosmetyków Haus Laboratories, którą promuje oryginalny film.

 • Beyonce i Lady Gaga znowu razem?

  Gwiazdy popu - Lady Gaga i Beyonce - do spółki z debiutującą raperką Azealią Banks przygotowały piosenkę "Ratchet", która swoją premierę ma mieć w lutym podczas finału Super Bowl.

 • Powiększyła sobie usta?

  ...użyźnili swoje usta, by były jeszcze bardziej urodzajne" - skomentował "The Sun". Tabloid przypomina również, że do tej pory Lady Gaga była przeciwniczką poprawiania urody za pomocą chirurgii(...) modyfikacja swojego image'u" - w ten sposób Lady Gaga broniła kontrowersyjnego wizerunku. Zobacz teledyski Lady Gagi na stronach INTERIA.PL!

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu "WYGRAJ BILETY NA LADY GAGĘ" (dalej: "Konkurs") jest INTERIA.PL z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9a...

 • Wielki koncert "One World: Together at Home". Muzycy podziękowali medykom

  Największe światowe gwiazdy zagrały koncert "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).