• Informacje na temat:

  lady gaga w fakcie

Artykuły na temat: lady gaga w fakcie
 • #Zostańwdomu: Lady Gaga, Miley Cyrus i inni przyłączają się do ruchu

  ...#zostańwdomu , zachęcający do poddania się dobrowolnej izolacji ( sprawdź! ). W promowanie inicjatywy włączyła się m.in. Lady Gaga ( posłuchaj! ). "To przypomina, jak to jest czuć się i być człowiekiem...

 • Lady Gaga morderczynią? Szalona teoria spiskowa

  ...21 października do sprzedaży trafiła piąta płyta Lady Gagi "Joanne". Wokalistka, która przed premierą postawiła na zmianę wizerunku, święci triumfy na listach przebojów, a jej album został doceniony przez krytykę i fanów. Niektórzy internauci jednak zapewne nie mogą pogodzić się z tą myślą, gdyż są przekonani, że Lady Gaga swoją karierę zaczęła od… morderstwa i kradzieży tożsamości.

 • Okrzyknięto ją nową Lady Gagą. Kim jest Ava Max?

  Na amerykańskiej popowej scenie jakiś czas temu pojawiła się wokalistka, która, choć nie zadebiutowała jeszcze albumem, już jest porównywana przez dziennikarzy do Lady Gagi. Ava Max wdarła się na listy przebojów swoim trzecim singlem "Sweet But Psycho". Poznaj piękną, młodą wokalistkę o albańskich korzeniach.

 • Lady Gaga: Internauci śmieją się z jej nowej figury woskowej

  Amerykańska wokalistka Lady Gaga doczekała się nowej figury woskowej. Jednak gwiazda raczej nie będzie zadowolona ze sposobu, w jaki została przedstawiona.

 • Kariera czy związek? Lady GaGa wybrała

  Gwiazda pop Lady GaGa jest gotowa spędzić życie w samotności. Piosenkarka tłumaczy, że od miłości ważniejsza jest dla niej kariera.

 • Lady GaGa: Bulimia? Bzdury!

  Gwiazda pop Lady Gaga zdementowała plotki , jakoby cierpiała na zaburzenia odżywiania. Piosenkarka tłumaczy, że traci na wadze za sprawą swojego niezwykle wymagającego planu zajęć.

 • Lady GaGa jest nieodpowiedzialna

  Nie ustają dyskusje na temat najnowszego klipu Lady GaGa i Beyonce do przeboju "Telephone" . Wokalistka i kompozytorka India.Arie określiła teledysk jako "społecznie nieodpowiedzialny".

 • Lady GaGa - królowa internetu

  Piosenka "Poker Face" Lady GaGi otrzymała tytuł najczęściej pobieranego singla wszech czasów w Wielkiej Brytanii.

 • Lady Gaga: Kobieta w podróży

  Sławę już ma. Teraz celem Lady Gagi jest zdobyć sobie trwałe miejsce w historii muzyki rozrywkowej - i niewykluczone, że znajduje się na właściwej do tego celu drodze.

 • Beyonce i Lady Gaga znowu razem?

  Gwiazdy popu - Lady Gaga i Beyonce - do spółki z debiutującą raperką Azealią Banks przygotowały piosenkę "Ratchet", która swoją premierę ma mieć w lutym podczas finału Super Bowl.

Wideo na temat: lady gaga w fakcie
 • Madonna opowiedziała o gwałcie!

  o tym fakcie policji. - Nie zgłosiłam tego na policję, nie było sensu. To zbyt duże upokorzenie - wyznała Madonna. Najwyraźniej Howard Stern ma niebywały wpływ na gwiazdy. Kilka miesięcy temu w jego radiowym show Lady Gaga również opowiedziała o swoim dramacie. Podobnie jak Madonna, ona także jako 19-latka była ofiarą gwałtu. (źródło: x-news)