• Informacje na temat:

  lady pank bez jana borysewicza

Artykuły na temat: lady pank bez jana borysewicza
 • Skandalista Jan Borysewicz

  ...​Lista skandali i skandalików z udziałem Jana Borysewicza jest niemal tak samo długa, jak lista przebojów jego autorstwa. A trzeba przyznać, ze talent do pisania chwytliwych utworów gitarzysta Lady Pank ma duży.

 • Lady Pank: Bez podziałów

  W Lady Pank nie ma podziału na "starych" i "młodych" członków zespołu. Tak przynajmniej twierdzi w rozmowie z INTERIA.PL basista Krzysztof Kieliszkiewicz. - Traktujemy się absolutnie partnersko - mówi muzyk.

 • Lady Pank: Popełnił błąd

  Lady Pank wciąż istnieje - zapewnia wokalista zespołu Janusz Panasewicz.

 • Recenzja Lady Pank "Miłość i władza": Brak miłości do muzyki

  Zespół Lady Pank zasłużył na miano legendy - płyty z lat osiemdziesiątych dość dobrze bronią się do dziś i to nie wyłącznie z pobudek sentymentalnych. W najnowszym albumie grupy, "Miłości i władzy", trudno jednak dopatrzeć się czegoś więcej niż odcinania kuponów.

 • Lady Pank zaczyna "Maraton"

  Na 13 czerwca wyznaczono datę premiery płyty "Maraton", pierwszego studyjnego materiału Lady Pank od czterech lat. U nas możecie już zobaczyć teledysk do singla "Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą" .

 • Lady Pank: Posłuchaj płyty przed premierą!

  Na stronach INTERIA.PL możecie przedpremierowo posłuchać całej płyty "Maraton" - nowego wydawnictwa grupy Lady Pank.

 • Co się dzieje z Lady Pank?

  Podczas koncertu Lady Pank w warszawskiej Stodole (17 kwietnia) zespół wystąpił bez gitarzysty Jana Borysewicza, najważniejszego obok wokalisty Janusza Panasewicza członka grupy. Dodajmy, że(...) covery Lady Pank . Też mam takie odczucia bo dla mnie nie ma LP zarówno bez Janusza, jaki i bez Jana, czy się to komuś podoba czy nie. Przykre jest takie nabijanie ludzi w butelkę, bo do Stodoły...

 • Borysewicz, Kukiz: Muzyka dojrzałych

  W najbliższy poniedziałek, 24 lutego, ukaże się album nagrany wspólnie przez Jana Borysewicza, gitarzystę Lady Pank i Pawła Kukiza, lidera i wokalistę Piersi. Płyta zatytułowana po prostu "Borysewicz & Kukiz", powstała - jak twierdzą obaj jej twórcy - bez kombinowania i umawiania się.

 • Borysewicz & Kukiz: Pielęgnować wartości

  Album "Borysewicz & Kukiz", będący efektem współpracy Pawła Kukiza i Jana Borysewicza, daleki jest od tego, do czego przyzwyczaiły nas Piersi i Lady Pank, czyli macierzyste formacje obu artystów. Płyta prezentuje muzykę pełną spokoju i liryzmu, a także dość osobiste teksty. Muzycy w rozmowie z INTERIA.PL stwierdzili, że nie widzą w tym jednak nic dziwnego.

 • Jubileuszowi Lady Pank

  Lady Pank mógł odbyć się bez "Mniej niż zero"? Oczywiści nie! Schodzących ze sceny muzyków Lady Pank, którzy otrzymali specjalną gwiazdę w opolskiej Alei Gwiazd, żegnały gorące brawa.(...)Po koncertach Premiery i występie Dody, na scenę z korony Amfiteatru - gorąco witani przez publiczność - wkroczyli muzycy Lady Pank, którzy w Opolu zaprezentowali recital z okazji 25. rocznicy...