• Informacje na temat:

  lady pank nowa plyta

Artykuły na temat: lady pank nowa plyta
 • Izabela Trojanowska zachwyca po spektakularnej metamorfozie!

  .... Otworzyłam się na nowepomysły i wtedy postanowiłam powrócić do swojej największej pasji, czyli śpiewania. Teraz Izabela Trojanowska przygotowała kolejny album NA.SKOS. Wszystkie piosenki skomponował Jan Borysewicz (61 l.) z Lady Pank, z którym współpracowała na początku muzycznej przygody. Czy powrót do korzeni będzie udany, a dzięki mocnemu rockowemu brzmieniu i nowemu, ujmującemu lat wizerunkowi...

 • Kielich "Lepiej już nie będzie nam": Nadchodzi druga solowa płyta basisty Lady Pank

  "Drapacz chmur" to tytuł nowej płyty Krzysztofa Kieliszkiewicza - Kielicha, basisty Lady Pank. Album ukaże się na rynku 20 lutego.

 • ..."Idol" powraca na antenę Polsatu po 12 latach przerwy. Za nami już dwa pierwsze precastingi do nowej edycji. Jak ujawniła stacja, w jury zasiądą Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna oraz Janusz Panasewicz z Lady Pank. Na razie nie wiadomo, kto zostanie czwartym jurorem. Program poprowadzi ponownie Maciej Rock. Czy format sprawdzi się i przyciągnie przed telewizory widzów, trudno powiedzieć. Zdaniem...

 • Kielich "Drapacz chmur": Lady Pank zawsze jest na pierwszym miejscu

  "Postanowiłem zrobić kolejny krok naprzód i zaangażowałem się w powstawanie tej płyty znacznie mocniej niż na debiucie" - tak o albumie "Drapacz chmur" (premiera 20 lutego) mówi Krzysztof Kieliszkiewicz "Kielich", basista Lady Pank.

 • Ola Woźniak odpadła

  ...śpiewał "Byle było tak" z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. "To jest zupełnie nowa wersja tej piosenki. Kuba zaśpiewał pięknym, pełnym głosem" - zachwalał Rudi Schubert. Jakub Tolak nucił "Zostawcie Titanica". "Kubuś, jesteś za dobry do takiego zespołu jak Lady Pank" - wyskoczyła Górniak. Mikołaj Krawczyk rapował w piosence "Kobiety są gorące". "Takie piosenki można śpiewać, bo mają niewiele dźwięków...

 • Bracia z platynową edycją (nowa piosenka "Niepisane")

  3 marca do sprzedaży trafi platynowa edycja płyty "Zmienić zdarzeń bieg" grupy Bracia. Poniżej możecie posłuchać promującej ją nowej piosenki "Niepisane".

 • Statek szaleńców

  Łódzki zespół Blue Cafe powstał w 1997 roku i wydał jak dotąd trzy albumy: "Fanaberię", "Demi-sec" i "Ovosho". Każda z tych płyt okazywała się Złota, a debiutancka "Fanaberia" nawet Platynowa - sprzedano ponad 90 tysięcy egzemplarzy tego albumu. Z kolei "Ovosho" to ważna płyta dlatego, że po raz pierwszy zaśpiewała na nim Dominika Gawęda, która w 2006 roku zastąpiła pierwszą wokalistkę grupy...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Varius Manx i Kacper Gołda w przeboju "Africa"!

  Poznaliśmy kolejnego finalistę konkursu "Ja cię kręcę" RMF FM! Kacper Gołda nagrał wraz z zespołem Varius Manx nową wersję przeboju "Africa" grupy Toto. Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM.

 • Borysewicz i Kukiz: Płyty nie będzie. "Chcą mnie finansowo wykończyć"

  W listopadzie miała się ukazać druga płyta duetu Borysewicz & Kukiz, ale album jednak nie trafi do sklepów. Paweł Kukiz twierdzi, że wytwórnia zerwała z nim kontrakt w związku z jego startem w kampanii prezydenckiej.

 • Borysewicz i Kukiz znowu razem!

  7 listopadzie w Kijów Centrum w Krakowie odbędzie się jedyny wspólny koncert w tym roku Jana Borysewicza i Pawła Kukiza.