• Informacje na temat:

  lady pank wszystko o zespole

Artykuły na temat: lady pank wszystko o zespole
 • Lady Pank: Żeby nie przegiąć

  ...- Wszystko w tym zespole jak do tej pory jest improwizacją, ale to się jakoś kupy trzyma. Gdybyśmy byli bardziej zorganizowani, to być może by się to dawno rozpadło - tak o zespole Lady Pank mówi nam wokalista Janusz Panasewicz.

 • Hej Fest 2019: Wilki i Lady Pank z kompletem publiczności na Gubałówce

  Mimo dość zmiennej górskiej aury, pierwszy koncert tegorocznej edycji Hej Fest na Gubałówce zgromadził tłumy fanów. Na scenie pojawiły się dwie legendy polskiej muzyki rockowej - Wilki i Lady Pank - a jako support zagrał żywiecki Sonbird.

 • To koniec Lady Pank?

  Jako dowód, tabloid przywołuje ostatni incydent z udziałem wokalisty Janusza Panasewicza (58 l.). Przypomnijmy, że na koncercie w Tarnobrzegu frontman Lady Pank był w formie dalekiej od optymalnej(...) drugiego ze swoich liderów, to według bulwarówki gitarzysta "podobno został pobity za długi, których dorobił się przez lata". Po skandalicznym występie w Tarnobrzegu Lady Pank stracili także sporo pieniędzy...

 • Cudne Mazury: Lady Pank, Afromental, Ryszard Rynkowski i Vader razem!

  Panasewicz (Lady Pank), Ryszard Rynkowski, Norbert Dudziuk "Norbi", Krzysztof Daukszewicz i Piotr "Peter" Wiwczarek (Vader). Wszyscy oni zaczynali tutaj swoje kariery sceniczne. "Mazury są piękne(...) u siebie i chętnie wracam do swoich ulubionych ścieżek" - powiedział wokalista zespołu Lady Pank. Wojtek Łozowski wylicza natomiast zalety tej części Polski. "Niesamowity klimat, spokój, piękne krajobrazy...

 • "Z nami wszystko w porządku"

  Lady Pank, to grupa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. 11 września sklepów trafi najnowszy album zespołu "Nasza reputacja", a także odbędzie się specjalny koncert z okazji 18 lat jego działalności. Z tej okazji z Januszem Panasewiczem, wokalistą grupy rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • Video "Wszystko jedno": Teledysk dla niesłyszących

  Teledysk "Wszystko jedno" dowodzonej przez wokalistę Wojtka Łuszczykiewicza grupy Video doczekał się wersji nagranej w polskim języku migowym (PJM).

 • Video "Doskonale wszystko jedno": Limitowana edycja w formacie kasety video

  ...21 sierpnia ukaże się limitowana edycja trzeciej płyty zespołu Video. Album "Doskonale wszystko jedno" zostanie wydany w formacie kasety video z tytułem zapisanym własnoręcznie przez lidera zespołu Wojtka Łuszczykiewicza.

 • Video "Wszystko jedno": Dym z papierosów, rozbite szkło i piękne kobiety

  Dowodzona przez wokalistę Wojtka Łuszczykiewicza grupa Video zaprezentowała teledysk do utworu "Wszystko jedno".

 • Janusz Panasewicz: 6 momentów na 60. urodziny

  Niepokorna postać polskiej muzyki rockowej. Mick Jagger z Olecka. Posiadacz charyzmatycznego głosu, na swoim koncie ma wiele niezapomnianych tekstów przebojów, kilkadziesiąt płyt, setki (niekiedy kontrowersyjnych) występów i liczne wybryki. 18 stycznia lider Lady Pank świętuje sześćdziesiąte urodziny. Z tej okazji przypominamy sześć momentów zwrotnych z życia i kariery muzyka.

 • Andrzej Mogielnicki kończy 70 lat. 10 najważniejszych przebojów

  Przeboje "Mniej niż zero" Lady Pank, "Nic nie może wiecznie trwać" Anny Jantar, "Wszystko czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej czy "Takie tango" Budki Suflera śpiewała cała Polska. Te piosenki łączy jedna osoba - tekściarz Andrzej Mogielnicki, który w sobotę 15 grudnia kończy 70 lat.