• Informacje na temat:

  laetitia casta wenecja

Artykuły na temat: laetitia casta wenecja
 • Wenecja pod urokiem Laetitii Casty

  Laetitia Casta jest w tym roku członkinią jury 69. Festiwalu Filmowego w Wenecji. Ku uciesze fotoreporterów, 34-letnia aktorka i modelka, codziennie pojawia się na czerwonym dywanie w bajecznych kreacjach - od femme fatale do baby doll.

 • Wenecja: 17 filmów o Złotego Lwa

  Zapowiadany jako kontrowersyjny i krytykowany już w trakcie zdjęć włoski film "Śpiąca królewna" w reżyserii Marco Bellocchio został zakwalifikowany do konkursu o nagrodę Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji. Na konkursowej liście nie ma żadnego polskiego filmu.

 • Festiwal w Wenecji: Będzie przełom?

  18 filmów z całego świata walczyć będzie o nagrodę Złotego Lwa na rozpoczynającym się w środę 69. festiwalu filmowym w Wenecji. Galę inauguracji i zamknięcia imprezy poprowadzi mieszkająca we Włoszech aktorka Kasia Smutniak.

 • Wystartował festiwal filmowy w Wenecji

  W Wenecji rozpoczął się w środę, 29 sierpnia, 69. festiwal filmowy. Ceremonię jego inauguracji poprowadziła mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak. Podczas uroczystości przypomniano, że w tym roku festiwal obchodzi 80-lecie narodzin.

 • Złoty Lew dla południowokoreańskiej "Litości"

  Południowokoreański film "Litość" w reżyserii Kima Ki Duka otrzymał w sobotę, 8 września, główną nagrodę - Złotego Lwa na 69. festiwalu filmowym w Wenecji. Ten 51-letni obecnie reżyser w 2004 roku zdobył Srebrnego Lwa za film "Bin-jip" (Pusty dom).