• Informacje na temat:

  laetitia casta zdjęcia

Artykuły na temat: laetitia casta zdjęcia
 • Powstanie film o Gainsbourgu

  Wytwórnia Universal planuje wyprodukować film o życiu słynnego francuskiego piosenkarza - skandalisty - Serge'u Gainsbourgu. Jego kochankę, Brigitte Bardot ma zagrać Laetitia Casta.

 • Alvernia Studios, czyli Hollywood pod Krakowem

  W Alvernia Studios, położonej 30 km od Krakowa wytwórni filmowej, odbyła się 14 kwietnia konferencja prasowa, poświęcona polsko-amerykańskiej koprodukcji "Vamps". Podczas spotkania ogłoszono, że polska wytwórnia przygotuje również efekty specjalne do filmu "Arbitrage", w którym występują hollywoodzkie gwiazdy - Susan Sarandon, Richard Gere, Tim Roth i Laetitia Casta.

 • Marcin Tyszka: Bycie modnym nie jest...

  Fotograf Marcin Tyszka opowiada o nowym sezonie "Top Model" - o tym, co się zmieni po przystąpieniu modeli do rywalizacji, o relacjach w domu modelek i o gościu specjalnym - Bar Refaeli.

 • Zaśpiewa skandalizujący utwór?

  Znana z filmu "Spider - Man 3", Lucy Gordon dołączy do ekipy filmu o życiu Serge'a Gainsbourga. Brytyjska aktorka wcieli się w Jane Birkin, która zaśpiewała z francuskim artystą skandalizujacą w swoim czasie piosenkę "Je t'aime... moi non plus".

 • Travolta w spódnicy?

  John Travolta ma zamiar zmienić nieco swój image i zagrać rolę zupełnie niepodobną do poprzednich. Słynny twardziel z "Pulp Fiction", prowadzi rozmowy z hiszpańskim reżyserem Pedro Almodovarem na temat swego udziału w filmie "One Love, Another Time". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aktor ma zagrać ... matkę głównej bohaterki!

 • Kogo kocha seksowna Rihanna?

  Utwór "Te Amo" (po hiszpańsku "Kocham cię") jest piątym singlem promującym "Rated R", ostatni studyjny album Rihanny. Klip możecie już oglądać na naszych stronach.

 • Polskie kino stawia na koprodukcje

  Harvey Keitel, Susan Sarandon, Richard Gere, Sigourney Weaver - m.in. ci aktorzy pojawią się w międzynarodowych produkcjach, współtworzonych przez polskie studia filmowe. Jednym z takich filmów będzie "Kongres" Ariego Folmana, adaptacja utworu Stanisława Lema.

Wideo na temat: laetitia casta zdjęcia
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.