• Informacje na temat:

  laleczka

Artykuły na temat: laleczka
 • Powstaje serial o morderczej laleczce Chucky

  Mancini. Wyreżyserowany przez Toma Hollanda film "Laleczka Chucky" z 1988 roku opowiadał historię sześcioletniego Andy'ego, który na urodziny dostaje wymarzoną mówiącą lalkę. Nie przypuszcza nawet, że w zabawkę wcieliła się dusza seryjnego mordercy. I że on, w nowej postaci, nadal będzie zabijał. W serialu, który w ofercie stacji SyFy powinien pojawić się jeszcze w tym roku, staromodna laleczka...

 • Czyim głosem przemówi Laleczka Chucky?

  21 czerwca 2019 roku do amerykańskich kin wejdzie reboot serii horrorów o Laleczce Chucky. Opętana przez duszę psychopatycznego mordercy zabawka przemówi w nim nowym głosem.

 • Weekend w kinie: Oszustki i laleczki

  Goszczący w kinach od czwartku horror "Laleczka" to nowy film Larsa Klevberga. Co ciekawe, jego debiutancki obraz - "Polaroid" był tak długo przemontowywany, że na polskie ekrany... wejdzie dokładnie za tydzień. Nowa wersja znanej miłośnikom serii "Laleczka Chucky" historii, opowiada o Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest...

 • Laleczka Chucky znowu w akcji

  Mancini był autorem skryptów całej serii przygód Chucky'ego, w skład której wchodzą filmy: "Child's Play" (1988), "Child's Play II" (1990), "Child's Play 3" (1991) i "Narzeczona laleczka Chucky" (1998). Był również producentem wykonawczym ostatniego z tych tytułów. "Seed of Chucky", przygotowywany dla niezależnej wytwórni Focus Features, będzie reżyserskim debiutem amerykańskiego filmowca...

 • Hiphopowa laleczka o wielu twarzach

  ...wygląda jak laleczka, to jednak Nicki Minaj kryje w sobie wiele twarzy. Nie da się ukryć, że ten fakt również przyczynił się do sukcesu najpopularniejszej obecnie kobiecej gwiazdy hip hopu.

 • Żegnaj, laleczko

  "Sucker Punch" , reż. Zack Snyder, USA 2011, dystrybutor Warner Bros. Entertainment Polska, premiera kinowa 25 marca 2011 roku.

 • Pussycat Dolls: Laleczek nie będzie

  Protesty oburzonych rodziców sprawiły, że ostatecznie nie powstaną lalki przypominające szóstkę wokalistek z grupy Pussycat Dolls. Firma Hasbro wycofała się z produkcji, uznając, że seksowny wizerunek i pikantne teksty zespołu nie są odpowiednie dla małych dzieci.

 • Nie żyje John Lafia

  W wieku 63 lat zmarł John Lafia. Był współtwórcą jednej z najbardziej ikonicznych postaci współczesnego horroru - morderczego bohatera filmu "Laleczka Chucky". Jak podają serwisy informacyjne, Lafia popełnił samobójstwo - powiesił się.

 • Carroll Baker: Największą rolę "ukradła" Marilyn Monroe

  Podbiła świat jako "Laleczka" i mimo że Carroll Baker wielokrotnie pokazywała pazury, nigdy nie udało jej się do końca pozbyć słodkiego wizerunku.

 • "Aplauz, aplauz!": Majka Jeżowska w duecie z najmłodszą uczestniczką

  Majka Jeżowska zamierza ponownie nagrać swój dawny przebój "Laleczka z saskiej porcelany". Zaśpiewa ją w duecie z najmłodszą uczestniczką nowego programu "Aplauz, aplauz!".

Zdjęcia na temat: laleczka
Dyskusje na temat: laleczka