• Informacje na temat:

  lalka barbie twórca

Artykuły na temat: lalka barbie twórca
 • "Dynastia": Sekrety zza kulis serialu wstrząsnęły światem

  ...okazały się lalki Barbie wykonane na podobieństwo Alexis i Krystle! Jakby tego było mało - słynna posiadłość Carringtonów, licząca 11 sypialni, pokoje gier, piwniczkę z winem, dwa baseny, kort tenisowy...

 • Barbie bohaterką filmu

  Lalka Barbie stanie się bohaterką cyklu filmowego, który pojawi się w kinach na całym świecie. W Barbie i Kena wcielą się młodzi aktorzy, a towarzyszyć im będą hollywoodzkie gwiazdy.

 • Pobaw się Shakirą

  Wygląd Shakiry w jej ostatnim wideoklipie "Objection (Tango)" wstrząsnął zapewne wieloma jej fanami. Przeszył on także dreszczem pracowników działu lalkarskiego firmy Mattel, twórców słynnej lalki Barbie. Postanowili oni unieśmiertelnić latynoską gwiazdę i w marcu przyszłego roku wypuszczą na rynek lalkę będącą jej podobizną.

 • Yach: Mandaryna to landryna

  W dniach 6-8 października odbędzie się 14. festiwal teledysków Yach Film. Portal INTERIA.PL poprosił Yacha Paszkiewicza, twórcę i jurora prestiżowego konkursu, o komentarz do wideoklipu Mandaryny "Ev'ry Night", który jeszcze niedawno był najczęściej oglądanym teledyskiem na stronach INTERIA.PL. Paszkiewicz poddał go dość szczegółowej analizie.

 • Powrót "Aniołków Charliego"

  Trwa realizacja nowej, kinowej wersji "Aniołków Charliego", najpopularniejszego w latach 70. serial u telewizyjnego w USA, który z równym powodzeniem był emitowany przed laty w Polsce. Główne bohaterki filmu to trzy młode, piękne policjantki - w ich role wcieliły się obecnie: Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu, które zastąpiły poprzednie aniołki: Jaclyn Smith, Kate Jackson i Farrah Fawcett.

 • Liv Tyler żegna Arwenę

  Liv Tyler, odtwórczyni roli Arweny w filmach "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" i "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , wspaniale wspomina ich realizację. Gwiazda ujawniła, że smutno jest jej rozstawać z aktorami i ekipą widowisk Petera Jacksona, z drugiej jednak strony ciekawa jest kierunku, w którym potoczy się jej dalsza kariera.

 • "Zderzać różne postawy"

  Na początku października w Gdańsku odbędzie się już 14. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film". Twórcą tego najważniejszego przeglądu klipów w naszym kraju jest Yach Paszkiewicz, zarazem szef jury przyznającego nagrody. W rozmowie z Michałem Boroniem opowiedział on o ogólnych tendencjach, jakie pojawił się na tegorocznym festiwalu, faworytach do zwycięstwa, a ocenił także najpopularniejsze klipy prezentowane w serwisie teledyski portalu INTERIA.PL.

 • 2011: Zaskoczenia roku

  Porażka "X Factor" w USA, spór biskupów o Nergala, słynny zespół się rozpadł, inny słynny powrócił, a fani Metalliki bezlitośnie drwili z Jamesa Hetfielda. Działo się!

 • Skuszona niewinnością

  "Magiczna podróż do Afryki" , reż Jordi Llompart, Hiszpania 2010, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 13 sierpnia 2011

Wideo na temat: lalka barbie twórca
 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Barbie i tajemnicze drzwi

  Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia....

 • Toy Story 3

  Andy kończy szkołę średnią i idzie do college'u. Czas, by pożegnał się ze swoimi zabawkami. Starym druhom zagrozi rozdzielenie... W końcu Chudy, Buzz i reszta bandy trafia w ręce dzieciaków, które nie traktują zabawek z przesadnym szacunkiem, delikatnie rzecz ujmując. Tak więc - zgodnie z dewizą: jeden za wszystkich i wszyscy za jednego - zabawki planują wspólną ucieczkę. Łączą swe siły z Kenem, tym od Barbie, a także pluszowym niedźwiedziem w różowym kolorze i innymi nowo poznanymi kompanami...