• Informacje na temat:

  lalka dziewczyna 15

Artykuły na temat: lalka dziewczyna 15
 • Żywa Barbie w Polsce

  Lalka Barbie to dla dziewczynek z całego świata ideał kobiecego piękna. Sarah Burge też tak uważała. Zapragnęła wyglądać równie pięknie. W tym celu przeszła ponad 20 operacji plastycznych, co w sumie kosztowało ją ponad pół miliona złotych!

 • 15-latka żywą lalką. Straszne? Chore? Dziwne?

  Teledyski 15-letniej Venus Palermo, znanej jako Venus Angelic, oglądane są przez miliony internautów. Kontrowersji nie brakuje.

 • "M jak miłość": Skalski szantażem zmusi Izę do ślubu!

  ...uciec z USC tuż przed zawarciem małżeństwa. Groźby i szantaż W 1373. odcinku "Emki" (emisja 15 maja w TVP2) Artur zmusi ją jednak do ślubu szantażem, grożąc odebraniem jej córki. Skalski...

 • Dwa ronda im. Hanki Bielickiej

  Imieniem zmarłej aktorki Hanki Bielickiej ( "Ja wam pokażę!" , "Pan Wołodyjowski" ), honorowej obywatelki Łomży, zostały nazwane dwa nowe ronda w tym mieście, położone w sąsiedztwie teatru lalek. Decyzję w tej sprawie jednomyślnie podjęli w środę, 15 marca, łomżyńscy radni.

 • "Czterdziestolatek": Pierwsza rocznica śmierci Romana Kłosowskiego

  ...i Ina były już uczennicami szkoły powszechnej, gdy w ich drewnianym domu na ulicy Garncarskiej 15 w Białej Podlaskiej pojawił się Romek. Malutki braciszek od razu stał się ich ulubioną... lalką. Szyły(...) w szczecińskim Teatrze Dramatycznym oraz w poradni dla kandydatów do szkoły teatralnej. Pewnego wieczora w jego garderobie zjawiła się śliczna dziewczyna - instruktorka teatrów ochotniczych w ośrodku dla...

 • "Czarny koń" otworzy American Film Festiwal

  We wtorek, 15 listopada, rozpoczyna się we Wrocławiu druga edycja American Film Festival. Obrazem otwierającym imprezę będzie pokazywany m.in. na tegorocznym festiwalu w Wenecji film Todda Solondza "Czarny koń".

 • Weekend w serialach

  Piątek: "Pierwsza miłość" odc. 2028 Marysia proponuje Amelii, by na razie się od niej nie wyprowadzała. Zwłaszcza że dziewczyna nie ma żadnej rodziny. Filip zastanawia się, czy nie założyć firmy(...) alergicznej na opary lateksu. Agenci CSI są przekonani, że nie był to wypadek. "rodzinka.pl" odc.15 Cała rodzina z nudów gra w pokera. Kuba i Kacper, by urozmaicić sobie czas, urządzają przejażdżkę...

 • AFF, czyli polskie Sundance

  Filmy czterech guru amerykańskiego kina niezależnego: Todda Solondza, Kevina Smitha, Gusa van Santa i Joe Swanberga, zobaczy publiczność tegorocznego American Film Festival, który rozpocznie się we wtorek, 15 listopada, we Wrocławiu. Dzięki nim AFF stanowić będzie polski odpowiednik Sundance Film Festival - największego festiwalu filmów niezależnych w USA.

 • Łukasz i Paweł Golcowie: Siła tkwi w jedności!

  ...rozwijać zdolności w Bielsku-Białej. Szlifowali swe umiejętności przede wszystkim  w orkiestrze strażackiej w Milówce. Mieli po 15 lat, gdy założyli pierwszy zespół. Studiując w Akademii Muzycznej(...) na weselu Pawła. Katarzyna (41), skromna dziewczyna z Podlasia, po studiach przyjechała do pracy w Teatrze Lalek Banialuka w Bielsku-Białej. Paweł natknął się na nią w klubie Piwnica Zamkowa w tym...

 • Eurowizja: Wygrali Finowie z Lordi!

  Tuż przed północą poznaliśmy wyniki 51. Konkursu Piosenki Eurowizja - zwyciężyły heavymetalowe potwory z grupy Lordi! W hali "Olimpic Indoor" w Atenach pokonali uznawanych za faworytów przedstawicieli Szwecji, Grecji, czy Bośni i Hercegowiny. Przypomnijmy, że w finale zabrakło polskiego reprezentanta, zespołu Ich Troje Michała Wiśniewskiego, który odpadł w czwartkowym półfinale (18 maja).

Wideo na temat: lalka dziewczyna 15
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.