• Informacje na temat:

  lalka dziewczynka

Artykuły na temat: lalka dziewczynka
 • Filmy animowane na festiwalu "Lalka też Człowiek"

  Podczas jubileuszowej, 10. edycji Festiwalu "Lalka też Człowiek" będzie można zobaczyć rekordową w historii wydarzenia liczbę filmów animowanych.

 • Gwen Stefani została lalką

  Podczas wtorkowej (5 września) konferencji prasowej Gwen Stefani oznajmiła powstanie linii lalek stworzonych na jej podobieństwo. Zabawki dla dziewczynek mają trafić do sprzedaży w limitowanej wersji i będą ubrane w stroje z kolekcji zaprojektowanej przez wokalistkę No Doubt.

 • Beata Tyszkiewicz obchodzi 80. urodziny

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna Beata Tyszkiewicz obchodzi we wtorek, 14 sierpnia, 80. urodziny. Nazywana "polską Sophią Loren" aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Slash też pomaga chorej Elizie

  Dziewczynka cierpi na chorobę Niemanna-Picka, syndrom C. Na skutek tej śmiertelnej choroby mózg wyłącza kolejno wszystkie procesy życiowe. Chorzy przestają chodzić, mają uszkodzenia wzroku i słuchu(...). Pomysł jednak szybko ewoluował: a może laleczka, zamiast być po prostu kolejną lalką na aukcji, mogłaby być laleczką wyjątkową - przypominającą Slasha, opatrzoną podpisem... samego Slasha? Lalka została...

 • Beata Tyszkiewicz kończy 75 lat

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna, nazywana "polską Sophią Loren", Beata Tyszkiewicz obchodzi w środę 75. urodziny. Aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Salma Hayek krytycznie o Barbie na cześć Fridy Kahlo

  ...odmieniły swoją pracą oblicze świata, jak choćby słynna matematyczka Katherine Johnson czy malarka Frida Kahlo. To właśnie lalka wzorowana na legendarnej artystce wzbudziła jak dotąd największe...

 • Martyna Wojciechowska: Sięgam dalej, w nieznane

  ...uhonorowała w ten sposób kobietę spoza USA, Europejkę, Polkę. Nagle światowe media zaczęły mówić o mnie w kontekście Barbie, ikony popkultury, będącej wzorem dla milionów dziewczynek. Ta lalka nie jest dziś(...) zagadnienia samotności i nierealnych roszczeń, jakie często mamy wobec partnerów. Tymczasem taka lalka to ideał. Będzie się zachwycać Senjim, nigdy go nie skrytykuje, nie oceni ani nie porzuci dla innego...

 • Co Ewa Farna chce dostać pod choinkę?

  Kiedy Ewa Farna była małą dziewczynką św. Mikołaja prosiła o lalki, mikrofon i płyty. Teraz przyznaje, że nie wie, co chciałaby znaleźć pod choinką i współczuje tym, którzy chcą ją obdarować. "Lubię gotować, więc może jakąś fajną patelnię" - mówiła wokalistka w rozmowie z PAP Life.

 • Dzieci śpiewają w INTERIA.PL!

  Teledysk do piosenki "Zuzia - lalka nieduża" możecie zobaczyć tylko na stronach INTERIA.PL.

 • Żywa Barbie ma 50 lat

  Lalka Barbie to dla dziewczynek z całego świata ideał kobiecego piękna. Sarah Burge też tak uważała. Zapragnęła wyglądać równie pięknie. W tym celu przeszła ponad 20 operacji plastycznych, co ją w sumie kosztowało ponad pół miliona złotych!

Dyskusje na temat: lalka dziewczynka
 • Re: Ja ze Wspólnej nie zrezygnuję!

  kiedyś miła ładna dziewczynka na planie filmów dla dzieci. Teraz przesłodzona. Makjaż fatalny. Kto ja tak pomalował? Wygląda jak odpustowa lalka bez śladu myśli na twarzy.