• Informacje na temat:

  lamy

Artykuły na temat: lamy
 • Andrzej Chyra: co go połączyło z francuską gwiazdą?

  Andrzej Chyra (52 l.) znowu wrócił na łamy gazet. Tym razem piszą o nim francuskie tytuły. A to za sprawą… Vanessy Paradis (44 l.), byłej partnerki amerykańskiego gwiazdora Johnny’ego Deppa (53 l.).

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Syn Steczkowskiej zagrał na imprezie gazety! Tym razem obyło się bez bójki!

  Leon Myszkowski wrócił ostatnio na łamy gazet za sprawą bójki przed jednym z klubów. Zdjęcia trafiły do brukowców. Wszyscy zastanawiali się, co o wybrykach syna sądzi sławna mama. Cóż, wygląda na to, że młody celebryta nie dostał szlabanu, bowiem ostatnio znów pojawił się na imprezie. Leon spełnia się od jakiegoś czasu jako DJ. Taka też była jego rola tego wieczora na bibie wyprawionej przez Oliviera Janiaka. Wróżycie mu karierę w show-biznesie?

 • "Ze wszystkich sił": O wielkiej sile woli i rodzinie

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

 • Kontrowersyjne wideo znanej aktorki

  Pamiętacie Alicię Silverstone, hollywoodzką aktorkę, najbardziej znaną z klipu "Cryin" zespołu Aerosmith? Ostatnio po dużej przerwie 36-latka znów trafiła na łamy amerykańskich tabloidów. Dlaczego?

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Mąż Skrzyneckiej radzi Polakom

  Kasia i Marcin za sprawą ciąży powrócili na łamy prasy kolorowej. Tym razem mąż aktorki - mistrz Polski, Europy, wicemistrz świata w fitnessie gimnastycznym - zdradza panom przepis na pięknie wyrzeźbione ciało.

 • Festiwal, który łamie stereotypy

  - Łamanie stereotypu, "jakoby starość nieodłącznie wiązała się z niedołężnością" to jeden z celów Festiwalu Filmoteki Europejskiej "Fe Fest". Impreza rozpoczęła się w poniedziałek w Warszawie. Do 9 grudnia w kinie Rejs prezentowane będą filmy poświęcone seniorom.

 • Nieznośna Edyta Górniak

  Znana piosenkarka nie jest zbyt lubiana w swoim środowisku. Wróciła na łamy prasy brukowej dzięki udziale w programie "Jak ONI śpiewają", w którym jest jednym z jurorów oceniających popisy wokalne gwiazd. Jej komentarze często są bardzo złośliwe - z powodu jednego z nich naraziła się samej Dodzie.

 • Kędzierzawska z "Honorową Lamą"

  Reżyserka i scenarzystka Dorota Kędzierzawska otrzyma "Honorową Lamę" 11. Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy. Festiwal rusza 3 października od pokazu filmu "Ucieczka z kina wolność" w reżyserii Wojciecha Marczewskiego i potrwa do 12 października.

Zdjęcia na temat: lamy
Wideo na temat: lamy
 • Ze wszystkich sił

  Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych na nowo zbliża, rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych...

 • Niewierni

  Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem "Zakochanego Paryża" i "Zakochanego Nowego Jorku" - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. Gilles Lellouche i zjawiskowa Sandrine Kiberlain. Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: lamy