• Informacje na temat:

  lana turner aktorka

Artykuły na temat: lana turner aktorka
 • Sharon Stone jako Lana Turner

  Sharon Stone najprawdopodobniej zagra hollywoodzką gwiazdę Lanę Turner, w przygotowywanej właśnie filmowej biografii amerykańskiego gangstera Johny Stampanato. Lana Turner znana jest przede wszystkim ze swej roli w filmie "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" Tay Garnetta. Aktorka zmarła pięć lat temu, w wieku 74 lat.

 • Lana Del Rey: Sensacyjny debiut

  Lana Del Rey to pseudonim sceniczny Lizzy Grant - młodej amerykańskiej piosenkarki. Jej przydomek to połączenie imienia klasycznej hollywoodzkiej aktorki - Lany Turner i nazwy modelu Forda - Del Rey. Lizzy, oprócz śpiewania, gra także na gitarze. Jest samoukiem. Zanim zainteresowała się muzyką z kręgów piosenki poetyckiej i zaczęła inspirować twórczością Boba Dylana czy Leonarda Cohena słuchała...

 • S. Stone wściekła na Zetę Jones

  Sharon Stone ( "Kasyno" ) jest wściekła, że hollywoodzką gwiazdę Lanę Turner zagra Catherine'a Zeta Jones ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ). Bohaterka "Nagiego instynktu" była pierwszą kandydatką do roli legendarnej aktorki, znanej przede wszystkim ze swej roli w filmie "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" Tay Garnetta z 1946 roku.

 • Reeves i Zeta-Jones u Lyne'a

  Keanu Reeves ( "Constantine" , "Matrix" ) i Catherine Zeta-Jones ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Maska Zorro" ) przygotowują się do filmu o Johnny'm Stompanato, kryminaliście zabitym przez nastoletnią córkę swojej przyjaciółki, aktorki Lany Turner ( "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" ).

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Phil Spector oskarżony o morderstwo

  Beatles, The Righteous Brothers, The Ramones oraz Ike'iem i Tiną Turnerami. Jedna z jego technik, Wall of Sound (Ściana Dźwieku), uznawana jest za jeden z kamieni milowych w historii technik...

 • Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  ...pięknością. Nie jest ani Avą Gardner ani Laną Turner" - dodała Collins.

 • Joan Collins: W obronie mody lat 80.

  ..."Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych" - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Phil Spector: To nie było samobójstwo

  ...wersję, że Lana Clarkson popełniła samobójstwo. Sugerował to e-mail, jaki Spector wysłał wcześniej do jednego ze swych przyjaciół. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą twierdzą, że tego rodzaju wiadomości mają tylko na celu spowodowanie zamieszania. "Nikt z prowadzących śledztwo nie powiedział, że aktorka popełniła samobójstwo. Według mnie tego rodzaju informacje mają na celu zasiać ziarenko...