• Informacje na temat:

  lance

Artykuły na temat: lance
 • Lance Henriksen w NASA

  Lance Henriksen (" "Terminator" , "Obcy - Decydujące starcie", serial "Millenium") wziął udział w uroczystości wprowadzenia kolejnych astronautów do panteonu sław amerykańskiego programu kosmicznego. Aktor został zaproszony z racji występu w filmie "Pierwszy krok w kosmos" z 1983 roku, opisującego początki wielkiego przedsięwzięcia NASA. Przy okazji wspominał swoje spotkanie z kosmonautą Wallym...

 • Lance Bass skrytykowany

  Kapitan Jim Lovell, dowódca słynnego statku kosmicznego Apollo 13, skrytykował Lance'a Bassa, amerykańskiego wokalistkę, który stara się o możliwość lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Zdaniem kosmonauty to niesprawiedliwe, aby poleciał tam ktoś, kto trenował, podczas gdy zawodowi astronauci muszą na taką chwilę czekać czasami kilka lat.

 • Lance Bass: Nie grają jego piosenek, bo jest gejem?

  Znany z boysbandu 'N Sync Lance Bass zasugerował, że powodem, dla którego nie grają jego muzyki w Stanach, jest bycie gejem.

 • Lance Bass poleci w kosmos

  To już wiadomość oficjalnie potwierdzona. 23-letni Lance Bass, członek amerykańskiej formacji 'N Sync, poleci w kosmos. Młody wokalista został oficjalnie wpisany na listę pasażerów kolejnego turystycznego lotu, który zaplanowano na jesień tego roku. Lance przyleciał już do Moskwy na kolejne badania, jednak przeziębił się i testy zostały odłożone do przyszłego tygodnia.

 • 'N Sync: Lance twórcą horroru

  Lance Bass, jeden z członków boysbandu 'N Sync znany jest przede wszystkim ze swoich zamiłowań, jako astronauty. Na tym jednak zainteresowanie wokalisty się nie kończą - okazuje się piosenkarz pisze także scenariusze.

 • Lance Bass, członek amerykańskiej grupy 'N Sync, robi wszystko co w jego mocy, aby znaleźć się w grupie wybrańców, którzy jesienią polecą na kolejny turystyczny lot w kosmos. Aby zwiększyć swoje szanse, zdecydował się nawet na operację serca.

 • Bradley Cooper jako Lance Armstrong?

  Lance Armstrong to jeden z najbardziej znanych sportowców na świecie. Jego osiągnięcia, a także dopingowe skandale, których był bohaterem, zainspirowały filmowców. W biografii amerykańskiego kolarza zatytułowanej "Red Blooded American" główną rolę zagra najprawdopodobniej Bradley Cooper.

 • Obcy, Predator i Lance Henriksen

  Lance Henriksen ( "Szybcy i martwi" , "Krzyk 3" , serial "Millennium") jest piewszym wykonawcą obsadzonym w widowisku "Obcy kontra Predator" . Ceniony aktor charakterystyczny wcieli się w postać miliardera, który finansuje naukową wyprawę na Antarktydę. Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec października.

 • Lance Bass: Na pocieszenie polowanie?

  Lance Bass, członek amerykańskiej grupy 'N Sync, przeżył w tym tygodniu jeden z największych zawodów w swoim życiu. Rosyjska agencja kosmiczna ostatecznie skreśliła go z listy pasażerów październikowego lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Jego smutek chce złagodzić Ted Nugent, kontrowersyjny amerykański gitarzysta, który zaproponował mu lekcje polowania.

 • Lance Bass spróbuje jeszcze raz

  Lance Bass, amerykański gwiazdor muzyki pop i członek grupy 'N Sync, nie zraził się niepowodzeniem planów dotyczących wycieczki na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Zapowiedział, że jeszcze raz będzie się starał o wpisanie go na listę pasażerów promu kosmicznego na przyszłoroczny lot.

Zdjęcia na temat: lance
Wideo na temat: lance
 • Tom Daley i jego ukochany zostaną rodzicami!

  Słynny sportowiec i mistrz olimpijski w skokach do wody Tom Daley oraz jego ukochany Dustin Lance Black będą mieli dziecko. Para ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Daley podzielił się z fanami zdjęciem USG. 23-letni sportowiec i 43-letni reżyser skorzystali z surogatki. Daley i Black sformalizowali swój związek w 2017 roku. (Cover Video/x-news)

 • "Strategia mistrza"

  . Ale pewnego dnia okazało się, że to wszystko jest wielkim oszustwem. Lance Armstrong stał się bohaterem największego skandalu dopingowego w historii sportu. Stephen Frears z tej prawdziwej opowieści

 • Joanna Przetakiewicz: Kobietom w życiu jest łatwiej. My wzbudzamy zaufanie

  Przetakiewicz. W drugiej edycji „Azja Express” uczestnicy podróżowali po Sri Lance oraz czterech stanach południowych i środkowych Indii. W czasie wyścigu do zlokalizowanej w Mumbaju mety musieli

Dyskusje na temat: lance