• Informacje na temat:

  lance bass producent

Artykuły na temat: lance bass producent
 • Lance Bass wciąż nie zapłacił

  Przygotowujący się do kosmicznej podróży Lance Bass, amerykański wokalista pop i członek grupy 'N Sync, wciąż nie zapłacił należnej kwoty Rosyjskiej Agencji Kosmicznej (Rosawiakosmos), poinformował jej przedstawiciel. Mimo to Rosjanie wciąż nie wykreślili gwiazdora z listy pasażerów lotu, który ma się odbyć w październiku.

 • Lance Bass: Lecę w kosmos!

  Lance Bass, jeden z członków popularnego amerykańskiego boysbandu 'N Sync, w piątek, 31 maja, ujawnił, że uzyskał wstępną zgodę lekarzy na lot w przestrzeń kosmiczną. 23-letni wokalista przeszedł właśnie w Moskwie serię badań, które miały ostatecznie zadecydować o zakwalifikowaniu go do udziału w locie na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Jeśli tak się stanie, będzie pierwszą gwiazdą muzyki...

 • Lance Bass nie poleci w kosmos

  Niezbyt przyjemną dla Lance'a Bassa wiadomość mieli we wtorek, 3 września, przedstawiciele rosyjskiej agencji kosmicznej Rosaviakosmos. Wygląda na to, iż wokalista popularnego amerykańskiego boysbandu 'N Sync nie poleci jednak w kosmos. Powodem decyzji jest niewywiązanie się przez niego z kontraktu, a konkretnie zaległości finansowe.

 • Lance Bass: Kłopoty z lotem w kosmos

  Lance Bass, amerykański wokalista pop i członek grupy 'N Sync, już był niemal pewny, że poleci w kosmos, a tymczasem całe przedsięwzięcie stanęło pod znakiem zapytania. Rosyjska Agencja Kosmiczna rozważa możliwość skreślenia go z listy pasażerów promu, ponieważ nie wpłacił on należnych pieniędzy.

 • Jego partner jest żonaty

  Otwarcie przyznający się do swojego homoseksualizmu Lance Bass, były wokalista boysbandu 'N Sync, ma nowego partnera. Problem w tym, że jest on żonaty.

 • Powstanie dokument o życiu Lou Pearlmana

  Lance Bass potwierdził, że wraz z Youtube przygotowuje film dokumentalny na temat Lou Pearlmana, skompromitowanego menedżera gwiazd.

 • "The Boy Band Con": Dokument o Lou Pearlmanie z premierą na SXSW

  Dokument o słynnym agencie gwiazd oraz skazanym za liczne oszustwa Lou Pearlmanie, zadebiutował podczas festiwalu SXSW. Film trafił również na platformę Youtube Premium. Jego producentem jest jeden z byłych członków 'N Sync, Lance Bass.

 • Prowadzona jak na razie jedynie na polu muzycznym ostra rywalizacja pomiędzy amerykańskimi zespołami Backstreet Boys i 'N Sync przeniosła się teraz na grunt filmowy. Lance Bass, członek tej pierwszej grupy, nie ma bowiem ochoty współpracować przy nowym filmie z Kevinem Richardsonem z Backstreet Boyz.

 • Nie żyje Lou Pearlman. Miał 62 lata

  ...19 sierpnia w więzieniu w Miami zmarł były menedżer i producent m.in. grupy 'N Sync, Lou Pearlman. W zakładzie karnym przebywał od 2008 roku.

 • Audioriver: Polscy artyści na koniec

  ..., czyli ekipa tworząca Dobrebity.pl Showcase. XXANAXX to połączenie młodej wokalistki Klaudii Szafrańskiej oraz producenta Michała Wasilewskiego znanego także jako Lance Flare. Zeszli się przed rokiem, wspólnie tworzą piękne, rozmarzone piosenki, jak choćby "Disappear", oraz szykują debiutancki album. The Phantom to z kolei jeden z najbardziej obiecujących polskich producentów, którego numery niczym nie...