• Informacje na temat:

  lang lang

Artykuły na temat: lang lang
 • Stephen Lang o kontynuacjach "Avatara"

  Stephen Lang, który w "Avatarze" Jamesa Camerona wcielił się w bestialskiego pułkownika Milesa Quaritcha, zdradził nowe szczegóły na temat tworzonych właśnie kontynuacji przeboju z 2009 roku.

 • Grammy: Metallica zagra z chińskim pianistą Lang Langiem

  To nie pierwszy raz kiedy Metallica decyduje się na fuzję rocka z muzyką klasyczną. Teraz, na potrzeby gali Grammy 2014, kwartet podjął współpracę z chińskim wirtuozem fortepianu Lang Langiem.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Lang: "Zawsze będzie kręcił dziewczyny"

  Krzysztof Lang, po dziewięciu latach przerwy w realizacji filmów fabularnych, powraca z nowym obrazem, a w dodatku po raz drugi w swojej karierze (po "Papierowym małżeństwie") w roli reżysera komedii romantycznej.

 • Katherine Kelly Lang, czyli Brooke Logan Forrester o serialu "Moda na sukces"

  ..."Moda na sukces" ma już ponad 7000 odcinków! "Nikt nie przewidywał ani tak wielkiego sukcesu, ani tego, że 'Modę na sukces' będziemy realizować tyle lat" - mówi Katherine Kelly Lang, grająca Brooke Logan Forrester - główną bohaterkę najsłynniejszej amerykańskiej opery mydlanej.

 • Lang: Nie można skryć się pod sutannę

  Krzysztof Lang ma na swoim koncie takie filmy, jak: "Papierowe małżeństwo", "Prowokator", "Strefa ciszy" czy "Miłość na wybiegu". W środę, 10 listopada, do kin wchodzi jego najnowsza komedia - "Śniadanie do łóżka".

 • K.D. Lang śpiewa covery

  Pod koniec lipca do sklepów ma trafić nowa płyta K.D. Lang, "Hymns Of The 49th Parallel". Będzie to pierwszy album nagrany przez kanadyjską wokalistkę dla wytwórni Nonesuch Records, z którą związała się po odejściu z firmy Warner.

 • K.D. Lang: Lesbijski miesiąc miodowy

  Amerykańska wokalistka K.D. Lang wystąpi latem 2004 roku podczas "rejsu lesbijskiego miesiąca miodowego", organizowanego przez firmę Olivia. Nie ukrywająca swej homoseksualnej orientacji artystka oświadczyła, że jest podekscytowana perspektywą tych szczególnych występów.

 • Celine Dion, Andrea Bocelli, Lady Gaga i John Legend w "The Prayer": Koncert "One World: Together at Home"

  Jednym z najbardziej emocjonujących momentów koncertu "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa było wykonanie przeboju "The Prayer" przez śpiewających w oryginale Celine Dion i Andreę Bocelliego, współtwórców wydarzenia Lady Gagę i Johna Legenda oraz pianistę Lang Langa.

 • Jednocześnie powstają cztery części "Avatara"

  To produkcja na niespotykaną dotąd skalę. James Cameron pracuje obecnie nad czterema kolejnym częściami kultowego "Avatara". Każda z nich jest na różnym etapie produkcji. "Próbowałem się w tym połapać, ale dałem sobie spokój" - mówi dla portalu "The National" Stephen Lang, który ponownie wciela się w nich w pułkownika Quaritcha.

Zdjęcia na temat: lang lang
Wideo na temat: lang lang
 • "Komisarz Alex" po raz 10.?

  Rezyser Krzysztof Lang zdradził nam tajniki pracy przy serialu "Komisarz Alex". Czy możemy liczyć, że powstanie 10. sezon produkcji?

 • "Ant-Man"

  W lipcu 2015 roku filmowe uniwersum Marvela powiększy się o kolejnego superbohatera. Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem (Michae Douglas), zaplanuje skok, który

 • "Ach śpij kochanie": Bogusław Linda pułkownikiem UB

  W nowym filmie Krzysztofa Langa "Ach śpij kochanie", którego akcja rozgrywa się w latach 50. ubiegłego wieku, Bogusław Linda wciela się w pułkownika Urzędu Bezpieczeństwa.

Dyskusje na temat: lang lang