• Informacje na temat:

  language

Artykuły na temat: language
 • Kali Uchis na swoim własnym pogrzebie (nowy teledysk "Get Up")

  Kali Uchis zaprezentowała nowy teledysk, w którym łączy dwa utwory ze swojej debiutanckiej płyty: "Gotta Get Up" oraz "Body Language".

 • Kylie Minogue: Wszechobecna mowa ciała

  ..."Mowa ciała jest obecna wszędzie" - mówi Kylie Minogue. Właśnie ukazał się nowy album wokalistki, zatytułowany "Body Language". Płyta zadebiutowała na szóstym miejscu brytyjskiej listy przebojów.

 • Język ciała Kylie Minogue

  ..."Body Language" ("Język ciała") - tak zatytułowany jest długo oczekiwany, nowy album Kylie Minogue. Płyta trafiła do sklepów w poniedziałek, 17 listopada. Przedsmak tego, co znajduje się na tym krążku, daje wydany niedawno singel z piosenką "Slow".

 • ..."Byłoby cudownie powtórzyć sukces płyty Fever " - mówi Kylie Minogue. Do sklepów trafił właśnie nowy album pochodzącej z Australii wokalistki, zatytułowany "Body Language". Promuje go singel z nagraniem "Slow".

 • Kylie Minogue bez tlenu

  Kylie Minogue wykazała się nie lada poświęceniem podczas nagrywania piosenki "Chocolate", pochodzącej z ostatniego albumu "Body Language". Wokalistka, chcąc nasycić swój głos maksymalną dawką zmysłowości, tak długo wstrzymywała oddech, że w końcu zemdlała.

 • Walia, Argentyna i Dakota

  Stereophonics zadebiutowali w tym tygodniu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów. Piosenka "Dakota" promuje szósty album tria zatytułowany "Language Violence Sex Others?". Katastrofalnie natomiast wypadł Moby. Utwór "Lift Me Up" ledwie wszedł do pierwszej dwudziestki zestawienia.

 • Hollywoodzki wyraz roku

  Organizacja Global Language Monitor, światowy odpowiednik polskiego Instytutu Monitorowania Mediów, ogłosiła, że słowem, które zrobiło w minionym roku największą furorę w światowych mediach, okazał się wyraz "Brokeback", pochodzący w tytułu nominowanego do Oscara filmu Anga Lee ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ).

 • "Brutalny Język" My Ruin

  Charyzmatyczna wokalistka Tairrie B. i jej zespół My Ruin, "uwolnieni" od wytwórni Century Media Records, zdecydowali się na powołanie do życia własnej firmy Rovena Recordings. To właśnie pod jej szyldem wydany zostanie nowy album "The Brutal Language". Płyta jest już nagrana, a jej premiery należy się spodziewać 27 września.

 • Kylie Minogue: Ameryka musi zaczekać

  ..."Na razie nie zawracam sobie głowy Ameryką" - mówi Kylie Minogue. Australijska wokalistka koncentruje się obecnie na europejskiej promocji swej nowej płyty "Body Language", którą można kupić również w polskich sklepach. W Wielkiej Brytanii album zadebiutował na 6. miejscu listy przebojów.

 • Kylie Minogue zniknie na chwilę

  Kylie Minogue ogłosiła, że po zakończeniu obowiązków związanych z promocją ostatniej płyty "Body Language", ma zamiar zrobić sobie przerwę w karierze muzycznej. Fani mogą jednak spać spokojnie - nie zanosi się bowiem na to, aby pochodząca z Australii wokalistka chciała zniknąć na dłużej.

Dyskusje na temat: language