• Informacje na temat:

  lans biustem

Artykuły na temat: lans biustem
 • "Love Island. Wyspa miłości": Franek Rumak - nowy przystojniak w willi

  ...namiesza na Wyspie miłości. Jego wymarzona partnerka powinna być dobrze zbudowaną, niebieskooką brunetką z fajną pupą i średniej wielkości biustem. "Nie może być plastikową lalą, ale panną, która mnie...

 • Recenzja Cliff Richard "Rise Up": Dancing w domu spokojnej starości

  ...i seksualnie rozbuchana dziewczyna ze sztucznym biustem i napompowanymi wargami, jak Lana del Rey. Ale i wtedy to raczej konwencja jednorazowa czy raczej: jednopłytowa. Jeśli takie smęty daje nam dziadek...

 • Patrycja Pająk uczy się śpiewać

  Celebrytka Patrycja Pająk chce zostać piosenkarką i rozpoczęła pracę nad debiutancką płytą. Dotychczas 20-latka zajmowała się głównie modelingiem i pozowaniem do zdjęć dla tabloidów.

 • AC/DC: Bardzo głośny fajerwerk

   AC/DC przyjeżdżają do Polski raz na 20 lat. Może stawiają na jakość, nie na ilość? Bo chyba nie sposób znaleźć fana Australijczyków, który z czwartkowego koncertu na warszawskim Bemowie wychodziłby niezadowolony.

 • "Sara": Bajka dla dorosłych

  20 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczki oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • "Sara": "Bodyguard" po polsku

  15 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczko oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • Amy Adams niegrzeczną dziewczynką

  - Nie należę do osób bojaźliwych - mówi Amy Adams. - Z drugiej jednak strony, nie mam zbyt wielu okazji do testowania swojej odwagi, bo na co dzień nie pakuję się w tarapaty. Za to mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że nie przerażają mnie żadne, nawet bardzo ekstremalne emocje, co jest bardzo przydatne w mojej pracy.

 • Niczego nie żałuję

  9 marca 2008 roku mija druga rocznica śmierci Hanki Bielickiej. Z tej okazji przypominamy ostatni wywiad, jakiego Ince Wieczeńskiej udzieliła niezapomniana artystka.

Dyskusje na temat: lans biustem