• Informacje na temat:

  lany poniedziałek

Artykuły na temat: lany poniedziałek
 • Filadelfijski lany poniedziałek

  Już w lany poniedziałek (24 marca) klub The Fresh przygotował niecodzienne wydarzenie dla miłośników wyszukanych brzmień z pogranicza hip hopu, jazzu i soulu wprost z Filadelfii.

 • Mucha życzy "dużych jaj"

  Anna Mucha z radością życzy wszystkim "dużych jaj". Zamiast wspominać lany poniedziałek, malowanie pisanek i spacery ze święconką, Mucha postanowiła podsumować dotychczasowe święta.

 • Filmowa Wielkanoc w Polsacie

  W czasie nadchodzących świąt wielkanocnych na antenie telewizji Polsat najbardziej filmowo zapowiada się Lany Poniedziałek. W tym dniu stacja zaplanowała prawdziwy maraton filmowy. Jak natomiast prezentują się pozostałe świąteczne dni?

 • Marcina Dańca powrót po latach

  Po sześciu latach przerwy artysta wraca do TVP2 ze swoim kabaretowym cyklem "Marzenia Marcina Dańca". Jakie niespodzianki przygotował, przekonamy się w niedzielę wielkanocną i lany poniedziałek.

 • Phil Spector oskarżony o morderstwo

  Phil Spector, legendarny producent muzyczny, został aresztowany pod zarzutem morderstwa. W poniedziałek, 3 lutego, nad ranem w domu Spectora, który znajduje się w Alhambrze, pod Los Angeles, znaleziono zwłoki 41-letniej aktorki, Lany Clarkson.

 • Debiut supergrupy już w sklepach!

  ..."Penny Lane" to tytuł jednego z najsłynniejszych utworów The Beatles, który opowiada o jednej z ulic Liverpoolu, rodzinnego miasta słynnej czwórki muzyków. "Penny Lane" to także tytuł debiutanckiej płyty i nazwa alternatywnej supergrupy, w której skład wchodzą członkowie grup Myslovitz, Negatyw i Avalanche. Album w poniedziałek, 6 lutego, trafił na półki sklepowe.

 • Karolina Korwin-Piotrowska kpi z Edyty Górniak

  Przypomnijmy, że symbolizująca tolerancję tęcza została spalona przez narodowców podczas zamieszek w trakcie Marszu Niepodległości w poniedziałek (11 listopada). Edyta Górniak postanowiła odwiedzić plac Zbawiciela i złożyła pod pozostałościami instalacji kwiaty. "Włożyłam dziś kilka pomarańczowych gerber do warszawskiej tęczy, bo tęczy bez kolorów nie do twarzy" - napisała na Facebooku...

 • Gogol Bordello w Warszawie: Spytaj milicjanta!

  ...ilościach! Ewa Szymańska, Warszawa PS W poniedziałek, 27 czerwca, zespół zagra jeszcze jeden koncert w naszym kraju, w Krakowie.

 • I po Castle Party

  Mortiis w rozmowie z INTERIA.PL zażartował , że zapewne to oni przywieźli takie urwanie chmury za sobą z Norwegii i dopiero przestanie być tak brzydka pogoda , gdy wrócą w poniedziałek (30 lipca) do swojego kraju. W piątek, 27 lipca, festiwal rozpoczął się pokazem grupy ze studia artystycznego Exiting Body Piercing mieszczącego się w Besançon (Francja), które zajmuje się szeroko pojętymi...

 • Grammy 2020 - nominacje, prowadzący, gwiazdy. Gdzie oglądać galę?

  W nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu (26/27 stycznia) w hali Staples Center w Los Angeles wręczone zostaną statuetki Grammy, uznawane za najważniejsze nagrody w przemyśle muzycznym. Najwięcej nominacji - aż osiem - ma na koncie Lizzo.

Zdjęcia na temat: lany poniedziałek
Dyskusje na temat: lany poniedziałek