• Informacje na temat:

  łapa w łapę

Artykuły na temat: łapa w łapę
 • "Łapa w łapę": Łapicka rozmawia z Łapickim

  ..."Chciał rozmawiać zwykle wtedy, kiedy był z czegoś naprawdę zadowolony. Z udanego wieczoru w teatrze, z własnego występu, z przychylności widzów" - pisze Kamila Łapicka we wstępie do książki "Łapa w łapę", która ukazała się w środę w księgarniach.

 • Hołownia "łapie focha"

  Szymon Hołownia nigdy się nie unosi, a gdy Marcinowi Prokopowi zdarza się delikatnie zakpić z któregoś z uczestników "Mam talent!", natychmiast łagodzi szok swoim słynnym uśmiechem.

 • Sara Boruc-Mannei w bieliźnie (teledysk "Łapię tlen")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do debiutanckiego singla "Łapię tlen" Sary Boruc-Mannei, znanej przede wszystkim z tego, że jest żoną Artura Boruca, byłego bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski.

 • Sara Boruc-Mannei: To właśnie ten czas ("Łapię tlen")

  Sara Boruc-Mannei, żona byłego bramkarza reprezentacji Polski, Artura Boruca, wierzy, że debiutancka płyta "LoVe on Your Own" jest dopiero początkiem jej przygody z muzyką. Podkreśla, że znakomicie czuje się w studio nagrań i chce do niego jak najszybciej powrócić - tym bardziej że w jej głowie już sporo nowych pomysłów i inspiracji.

 • Happysad łapie "Zadyszkę"

  Na początku października ukaże się album "Zadyszka" grupy happysad wydany z okazji 10-lecia zespołu.

 • ..."Bardzo się wzruszyłem i wciąż nie mogę ochłonąć. Boguś jako reżyser, ale przede wszystkim jako aktor, zagrał tak pięknie tak trudną rolę. Wiedziałem, że on umie wszystko, ale takich ról nigdy nie grał. Złapali nas wszyscy za serce" - powiedział po premierze "Jasnych błękitnych okien" Bogusława Lindy Daniel Olbrychski .

 • Od dzisiaj "Na kocią łapę"

  W każdy czwartek o 19.30 telewizja Polsat emitować będzie nowy serial "Na kocią łapę". To ciepła historia trzech rodzin: Poznańskich, Lubczykach i Puchalskich, których łączy przede wszystkim miłość do zwierząt.

 • Bez kalkulatora w łapie

  Fusion grind albo jazz core, math metal czy eksperymentalny grindcore. Olsztyńska grupa Nyia od początku swojego istnienia wymyka się wąskim ramom ekstremalnego grania. - Nie komponujemy muzyki z kalkulatorem w łapie - mówi w rozmowie z INTERIA.PL gitarzysta Szynom Czech.

 • Sara Boruc-Mannei szykuje debiutancki album "LoVe on your own" (singel "Łapię tlen")

  W sierpniu ukaże się pierwsza płyta Sary Boruc-Mannei, znanej przede wszystkim z tego, że jest żoną Artura Boruca, byłego bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski.

 • Kryszak i Boczarska w związku "na kocią łapę"

  ...plaży. Pragnie zobaczyć świat! Pewnego dnia spotyka dziwne zwierzę, które chodzi na dwóch tylnych łapach i potrafi zrzucać skórę (czyli, tłumacząc na ludzki: zdejmować ubranie). To Robinson Crusoe...

Zdjęcia na temat: łapa w łapę
Wideo na temat: łapa w łapę
 • Lap Dance

  Vanessa Ferlito, znana m. in z "Rodziny Soprano" oraz "CSI: NY", zagrała u samego Tarantino. Kultowa scena tańce przed Kurtem Russellem.

 • Gwiazda serialu na czterech łapach

  Znalezienie czworonożnego odtwórcy tytułowej roli w serialu "Komisarz Alex" nie było łatwe - mówią Andrzej i Beata Krzemińscy, opiekunowie i treserzy owczarków niemieckich, które grają w produkcji.

Dyskusje na temat: łapa w łapę