• Informacje na temat:

  łapicki i partnerka

Artykuły na temat: łapicki i partnerka
 • Andrzej i Kamila Łapiccy: ich związek zszokował całe środowisko aktorskie

  Nietypowy związek z Kamilą Mścichowską (32 l.) wniósł wiele radości w ostatnie lata życia Andrzeja Łapickiego (†88 l.). Ona jednak nie wyszła na tym najlepiej. Z show-biznesu zniknęła na dobre. Dopiero teraz dziennikarzom udało się z nią skontaktować.

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • "Wszyscy zazdroszczą Łapickiemu"

  ...stawia sobie 87-letniego Andrzeja Łapickiego, który po osiemdziesiątce wziął ślub z piękną, 27-letnią Kamilą. O swoim związku Gąsowski mówi: "Co to jest 14 lat, skoro mamy przykład 60-letniej różnicy!" Co na to Anna Głogowska, 34-letnia partnerka prezentera, z którą ma czteroletnią córkę Julię? "Czasami żartuję, że [Łapicki] pokazał nam drogę, którą podążać mamy" - wyznaje, dodając: "ponieważ...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Kamila i Andrzej mogą starać się o dziecko!

  ..."Mężczyzna po 80. ma szansę zostać ojcem" - uspokajają naukowcy. Do dobra wiadomość dla 85-letniego Andrzeja Łapickiego , który kilka dni temu poślubił 25-letnią Kamilę Mścichowską .

 • On ma 85 lat, jego żona 25

  Wybitny polski aktor Andrzej Łapicki (85 l.) niedawno ponownie się ożenił. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wybranka artysty jest od niego młodsza o... 60 lat.

 • Informacja o nowotworze wstrząsnęła Danielem Olbrychskim!

  Łapickiego (†88), budziło w środowisku najwięcej emocji. Pobrali się w 1978 roku, a 4 lata później na świat przyszła ich córka Weronika (35).  W rozstaniach i powrotach nie mieli sobie równych. Nie...

 • On jest młodszy, a ona starsza

  Andrzej Łapicki i jego żona Kamila. Ashton Kutcher i Demi Moore. Co łączy te pary? Nie tylko panowie wybierają na towarzyszki życia znacznie młodsze od siebie partnerki, coraz częściej w ich ślady idą też panie. I prawie nikogo to już dziś nie szokuje.

 • ..., sięgając czasem po dziczyznę. Do tego spacery z małym Janem Franciszkiem. Powinno się udać! Kamila Łapicka nadal lubi szokować! Po śmieci Andrzeja Łapickiego zbulwersowała opinię publiczną, wyrzucając do śmietnika pamiątki po mężu. Teraz nie przyjęła zaproszenia od Zuzanny Łapickiej i nie pojawiła się na premierze filmu o legendzie kina. "Nie udzielam już żadnych informacji. To się nie...

 • 75 urodziny Barbary Wrzesińskiej

  Zawód aktorki wybrała z egoistycznych pobudek, choć nie dla oklasków i komplementów. Popularność zdobyła jako Panna Basieńka w Kabarecie Olgi Lipińskiej, która powierzając jej rolę powiedziała: "Masz grać siebie, tylko trochę przerysować". Barbara Wrzesińska kończy we wtorek, 15 stycznia, 75 lat.

Zdjęcia na temat: łapicki i partnerka