• Informacje na temat:

  lara stone

Artykuły na temat: lara stone
 • Oliver Stone nagrodzony w Tajlandii

  Oliver Stone ( "Pluton" , "JFK" , "Męska gra" ) zostanie uhonorowany podczas zbliżającego się Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Bangkoku. Amerykański twórca otrzyma nagrodę Golden Kinnaree za całokształt osiągnięć. Tajlandzka impreza rozpoczyna się już 22 stycznia.

 • Wolą 25-latkę od Madonny

  Amerykańska gwiazda nie jest już twarzą kampanii reklamowej firmy Louis Vutton. Madonnę zastąpiła 25-letnia modelka Lara Stone.

 • Karen O stworzyła piosenkę do nowego "Tomb Raidera" ("I Shall Rise")

  Karen O stworzyła utwór do ścieżki dźwiękowej gry "Rise of The Tomb Raider" . " Gloria Gaynor miała swoje 'I Will Survive', a ja teraz mam własną interpretację" - wyznała Karen O w rozmowie dla "Rolling Stone". "Myślę, że twórcy chcieli wprowadzić trochę melodramatu do gry. Chcieli czegoś emocjonalnego. W tej części twórcy pokazują moment, kiedy to Lara staje się ikoną. To było dla mnie...

 • Angelina Jolie matkuje Farrellowi

  Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) dołączyła do obsady filmu "Alexander", który przygotowuje Oliver Stone ( "Męska gra" ). Piękna aktorka wcieli się w epopei o życiu Aleksandra Wielkiego w matkę wielkiego wodza, Olimpię. Główną rolę w obrazie zagra Colin Farrell ( "Telefon" ).

 • Jan de Bont i "Nagi instynkt 2"

  Jan de Bont jest jednym z kandydatów do objęcia funkcji reżysera drugiej części głośnego filmu "Nagi instynkt" . Nazwisko twórcy takich obrazów, jak "Speed - Niebezpieczna prędkość" , "Twister" i "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" , wyjawili niedawno Mario Kassar i Andrew Vanja, producenci kontynuacji przeboju z 1992 roku z niezapomnianą rolę Sharon Stone.

 • Angelina Jolie w Tajlandii

  Po ponad dwuletnich perturbacjach, w czwartek, 18 kwietnia, w Tajlandii rozpoczną się zdjęcia do filmu "Beyond Borders". W romantycznej opowieści główną rolę zagra Angelina Jolie ( "Lara Croft: Tomb Raider" ), której partnerować będzie Clive Owen ( "Gosford Park" ). Na fotelu reżysera zasiądzie Martin Campbell ( "GoldenEye" , "Granice wytrzymałości" ).

 • "Nagi instynkt" ma reżysera

  Michael Caton-Jones ( "Ślicznotka z Memphis" , "Rob Roy" , "Szakal" , "Dochodzenie" ) prowadzi negocjacje w sprawie objęcia fotela reżysera filmu "Nagi instynkt 2". Jak już informowaliśmy, w filmie rolę seksownej Catherine Tramell, bohaterki przeboju "Nagi instynkt" , powtórzy Sharon Stone ( "Kobieta-kot" ).

 • Rosario Dawson w Macedonii

  Rosario Dawson ( "Josie i kociaki" , "Faceci w czerni II" ) otrzymała propozycję zagrania w historycznym filmie "Alexander", który przygotowuje Oliver Stone ( "Męska gra" ). Młoda aktorka miałaby się wcielić w Roksanę, pierwszą żonę Aleksandra Macedońskiego. Zdjęcia do zasadniczej części epickiej opowieści mają rozpocząć się już niedługo.

 • "Alexander": Początek zdjęć

  Oliver Stone ( "Droga przez piekło" , "Męska gra" ) rozpoczął zdjęcia do wielkiego widowiska "Alexander", opowiadającego dzieje króla Aleksandra Wielkiego. Pierwszy klaps na planie w Maroko padł w poniedziałek, 22 września. W roli tytułowej występuje Colin Farrell ( "Telefon" , "Rekrut" ).

 • Farrell: "Alexander" najcięższym wyzwaniem

  Colin Farrell ( "Raport mniejszości" , "Telefon" ) wyznał, iż przygotowuje się do najtrudniejszej roli w swojej karierze. Irlandzki aktor docenia wagę wyzwania, jaką stanowi dla niego udział w eposie "Alexander", więc zamierza jak najlepiej poznać swojego bohatera - króla Aleksandra Macedońskiego. Ma na to jeszcze trochę czasu - reżyser Oliver Stone ( "Męska gra" ) zacznie zasadniczą część zdjęć...

Zdjęcia na temat: lara stone