• Informacje na temat:

  larry david

Artykuły na temat: larry david
 • "Co było, a nie jest": Larry David traci miliard dolarów

  Trzykrotnie nominowany do Złotego Globu Larry David dzięki swojemu realizowanemu od lat serialowi "Pohamuj swój entuzjazm" jest dziś jednym z najpopularniejszych amerykańskich komików. Najnowsza komedia z jego udziałem "Co było, a nie jest" trafia dziś na płyty DVD.

 • David T. Chastain: Płyta i ślub

  Amerykański gitarzysta David T. Chastain przygotował kolejną solową płytę, której nadał tytuł "In An Outrage". Z wydawcą nie ma problemu, gdyż jest nim należąca do muzyka wytwórnia Leviathan Records.

 • David T. Chastain przygotowuje nową płytę

  Amerykański gitarzysta David T. Chastain kończy już pracę nad swoją nową płytą, pierwszą od wydanego w 1997 roku albumu "In Dementia". Tytułu muzyk jeszcze nie ujawnił, ale zapewnił, iż płytę będzie można kupować już na początku 2003 roku.

 • Lana Del Rey, David Gilmour, Slayer i inni. Premiery płytowe jesień 2015 - świat

  ..." rozeszła się w sumie w ponad 7 mln egzemplarzy, stając się jednym z największych bestsellerów 2012 r. Sprawdź tekst utworu "High By The Beach" w serwisie Tekściory.pl! David Gilmour - "Rattle That(...) Lock" to następca "On An Island" z 2006 r. Tytułowy utwór zaczyna się od sygnału dźwiękowego stworzonego przez Michaëla Boumendila, jaki na stacji kolejowej w Aix-en-Provence we Francji David...

 • Co nas kręci, a co podnieca?

  O tym, co nas kręci, co nas podnieca, dowiemy się już niebawem. Najnowszy film Woody'ego Allena pod takim właśnie tytułem z Larrym Davidem, Evan Rachel Wood, Henrym Cavillem oraz nominowaną do Oscara, Patricią Clarkson trafi do polskich kin 9 kwietnia.

 • Co nas kręci, a co podnieca?

  O tym, co nas kręci, co nas podnieca, dowiemy się już w piątek, 20 maja, wieczorem. Film Woody'ego Allena pod takim właśnie tytułem, z Larrym Davidem, Evan Rachel Wood, Henrym Cavillem oraz nominowaną do Oscara, Patricią Clarkson, będzie można obejrzeć w telewizji Canal+.

 • Jerry Seinfeld wraca do telewizji?

  Jerry Seinfeld, twórca i gwiazdor legendarnego serial u komediowego "Seinfeld", przekonał się do ponownego występu na małym ekranie. Nowojorski aktor, producent i scenarzysta pojawił się na razie w małym epizodzie jednego z nowych odcinków przebojowej serii "Curb Your Enthusiasm". Autorem tego cyklu jest Larry David, wieloletni współpracownik gwiazdora, grający w serialu... samego siebie.

 • Kolejna rola Courtney Love

  Courtney Love, wdowa po tragicznie zmarłym muzyku Kurcie Cobainie, wokalistka zespołu "Hole" oraz aktorka, która zasłynęła rolami w filmach "Skandalista Larry Flynt" i "Człowiek z Księżyca", zgodziła się zagrać główną rolę w kolejnej produkcji. "Hello Suckers" będzie biograficzną opowieścią o życiu Texas Guinan, legendarnej gwiazdy Hollywood.

 • DJ, który molestował Taylor Swift, dostał nową pracę w radiu. Fani wokalistki oburzeni

  ...​David Mueller, którego Taylor Swift oskarżyła, a sąd uznał winnym molestowania seksualnego, został zatrudniony w radiu w stanie Missisipi. Fani amerykańskiej wokalistki nie kryją oburzenia.

 • Bracia Wachowscy zostali... siostrami

  Bracia Wachowscy, którzy zapisali się w historii kina trylogią "Matrix", zmienili płeć i są teraz siostrami. Najpierw płeć zmienił Larry, który stał się Laną. Niedawno zrobił to Andy, który odtąd będzie nosił imię Lilly.

Zdjęcia na temat: larry david