• Informacje na temat:

  lars ulrich zdjęcia

Artykuły na temat: lars ulrich zdjęcia
 • Metallica żegna przyjaciela. Bruce Sinfosky nie żyje

  W sobotę (21 lutego) w wieku 58 lat zmarł Bruce Sinfosky, współtwórca dokumentalnego filmu "Metallica: Some Kind of Monster".

 • Wakacje muzyków Metalliki

  James Hetfield polował w Rosji na niedźwiedzie, Kirk Hammett wybrał się do Meksyku, zaś Lars Ulrich spędzał czas z żoną i dziećmi. Tak w skrócie wyglądały wakacje muzyków grupy Metallica, jakie zrobili sobie w przerwie w pracy nad nowym albumem.

 • Metallica w Warszawie: Polscy fani wybrali setlistę

  Zakończyło się głosowanie "Metallica By Request", w którym polscy fani wybierali setlistę na koncert Metalliki w Warszawie (11 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach festiwalu Sonisphere). Wyniki nie są zaskoczeniem.

 • Kidman i Owen: Burzliwy romans

  Telewizja HBO ogłosiła w piątek, 11 marca, że rozpoczyna produkcję filmu "Hemingway & Gellhorn". Zdjęcia realizowane będą m.in. w San Francisco, na fotelu reżysera zasiądzie Philp Kaufman, a głównych bohaterów zagrają hollywoodzkie gwiazdy - Nicole Kidman i Clive Owen.

 • Megadeth w Polsce!

  6 marca odwiedzą nasz kraj muzycy amerykańskiej formacji Megadeth - rudowłosy Dave Mustaine i Al Pitrelli, nowy gitarzysta zespołu. Wizyta połowy składu Megadeth ma charakter promocyjny. Dave i Al będą opowiadać polskim dziennikarzom o "World Needs A Hero", swoim najnowszym albumie.

 • Wielka czwórka thrashu: To wspaniałe!

  29 października ukaże się dwupłytowe wydawnictwo zawierające występy Wielkiej Czwórki thrash metalu z koncertu Sonisphere Festival w Sofii (Bułgaria).

 • "Jesteśmy prostym zespołem"

  Fanom ostrego rockowego grania Motorhead przedstawiać nie trzeba. Chociaż trudno w to uwierzyć, grupa dowodzona przez niezniszczalnego basistę i wokalistę Lemmy’ego jest już z nami od ćwierć wieku, na niezmiennie wysokim poziomie grając swoją rozkosznie głośną i cudownie brzydką muzykę. W przeddzień wizyty Motorhead w naszym kraju perkusista grupy, Mikkey Dee, udzielił wywiadu Jarosławowi Szubrychtowi.

Wideo na temat: lars ulrich zdjęcia
 • Raj: wiara

  Dla Anny-Marii (Maria Hoffstätter), technika rentgenologa, raj jest tam gdzie Jezus. Kobieta poświęca każdą wolną chwilę na pracę misjonarską, chcąc uzdrowić Austrię i ponownie naprowadzić ją na ścieżkę wiary. Podczas codziennych pielgrzymek ulicami Wiednia, z figurą Marii Dziewicy w rękach, puka od drzwi do drzwi, niosąc ludziom dobrą nowinę. Pewnego dnia, po latach nieobecności, do domu Anny-Marii powraca jej przykuty do wózka inwalidzkiego mąż - muzułmanin egipskiego pochodzenia. Oboje...

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...