• Informacje na temat:

  lars von trier

Artykuły na temat: lars von trier
 • Lars von Trier wraca do Cannes

  Najnowszy film Larsa von Triera "The House That Jack Built" znalazł się w programie festiwalu filmowego w Cannes - ogłosili w czwartek organizatorzy imprezy. Duński skandalista wróci więc na Croisette po raz pierwszy od skandalu z jego udziałem w 2011 roku.

 • ​"Dom, który zbudował Jack" : Zarozumiałość Larsa von Triera

  Najnowszy film Larsa von Triera podzielił widownię. Ale nie mówimy tu o klasycznym podziale na zwolenników i przeciwników, fanów i antyfanów, tylko na tych, którzy mówią o arcydziele, i tych, którzy nazywają "Dom, który zbudował Jack" "patologicznym filmem psychopaty", bo i takie opinie się pojawiają. Lars von Trier dzieli, by rządzić?

 • Cannes: Brutalny film Larsa von Triera podzielił publiczność

  Podczas premierowego pokazu nowego filmu Larsa von Triera "The House that Jack Buit" na festiwalu w Cannes publiczność masowo opuszczała salę kinową - wynika z relacji dziennikarza magazynu "Variety". Ramin Setoodeh poinformował, że około 100 widzów nie wytrzymało projekcji i ostentacyjnie opuściło kino przed końcem seansu.

 • Depresja Larsa von Triera

  Lars von Trier ( "Szef wszystkich szefów" ) opowiedział w wywiadzie dla duńskiej gazety "Denmark's Politiken", jak postępująca depresja uczyniła go niezdolnym do pracy.

 • Interaktywny Lars Von Trier

  Duński reżyser Lars Von Trier przyzwyczaił nas już do tego, że seanse jego filmów nie należą do najprzyjemniejszych. Twórca "Dogville" postanowił pójść dalej w sprawdzaniu wytrzymałości widzów i do swojego nowego filmu "The Boss of It All" wprowadził "wizualne zakłócenia". Kto jednak odnajdzie wszystkie tricki w jego nowym filmie, będzie statystą na planie kolejnego obrazu pomysłodawcy Dogmy...

 • "The House That Jack Built" Larsa von Triera: Jest pierwszy zwiastun

  Nowy film Larsa von Triera "The House That Jack Built" zostanie pokazany premierowo w poniedziałek na festiwalu filmowym w Cannes. Pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

 • Lars von Trier: To będzie mój najbrutalniejszy film

  Lars von Trier powiedział, że jego najnowsze dzieło - "The House that Jack Build" - będzie najbrutalniejszym filmem, jaki nakręcił.

 • Nowe filmy Larsa von Triera i Gaspara Noégo na Nowych Horyzontach

  ...​Obok ich filmów nie można przejść obojętnie. Lars von Trier i Gaspar Noé to współcześni mistrzowie inteligentnej prowokacji, a każde stworzone przez nich dzieło jest kinowym wydarzeniem.W trakcie tegorocznej edycji festiwalu Nowe Horyzonty zobaczymy premierowo "Dom, który zbudował Jack" Larsa von Triera i "Climax" Gaspara Noé - jedne z najgłośniejszych tytułów tegorocznego festiwalu w Cannes.

 • Lars von Trier pracuje nad serialem

  Duński reżyser Lars von Trier ujawnił, że pracuje nad 8-częściową anglojęzyczną produkcją telewizyjną "The House That Jack Built".

 • Lars von Trier i dramat erotyczny

  Znany na całym świecie duński reżyser Lars von Trier niebawem rozpocznie zdjęcia do swojego najnowszego filmu "Nimfomanka". Główną rolę zagra Charlotte Gainsbourg.

Zdjęcia na temat: lars von trier