• Informacje na temat:

  laska tygodnia

Artykuły na temat: laska tygodnia
 • Blue: "Łaska" Simona

  Simon Webbe, ciemnoskóry wokalista znany z brytyjskiego boysbandu Blue, przygotował drugą solową płytę. "Grace" ukaże się w przyszły poniedziałek, 29 stycznia.

 • Tydzień na video i DVD

  W tym tygodniu na video i DVD ukaże się kilkanaście ciekawych propozycji. Obok kilku przebojowych komedii ( "Twarda laska" - 10 czerwca, video i DVD do wypożyczenia, płyty również do sprzedaży), "American Pie 2" - 12 czerwca, video do sprzedaży, DVD do wypożyczenia i sprzedaży) dystrybutorzy przewidzieli także ciekawe propozycje dla miłośników kina akcji - między innymi przebój z Sylvestrem...

 • Kevin Spacey: Dżentelmen z laską

  ...aktorzy sięgają po nieco mniej oficjalny smoking. Spacey z tłumu gwiazd wyróżniał jeszcze inny szczegół. Aktor podpierał laska. Dziennikarzom telewizji CBS wyjaśnił, że laska pełni czysto praktyczną rolę(...) tygodniami wstrząsnęło światem filmu. To właśnie produkcje telewizyjne ujawniły talent komiczny tego aktora, który - jak mówił Crystal - był "najjaśniejszą gwiazdą w galaktyce komedii". Najważniejsi...

 • Amy Lee (Evanescence): Od "gorącej laski" do "supermamuśki"

  13 grudnia 35 lat kończy Amy Lee, wokalistka amerykańskiej grupy Evanescence.

 • "Szatan chodzi na laski"

  Maciek Maleńczuk, wyznawca szatana i islamu, czołowy wróg nadwornych moralistów III (IV?) RP, śpiewa piosenki poświęcone Matce Boskiej? Tak, ale na swój sposób! Wydana we wrześniu 2006 roku płyta "Cantigas de Santa Maria" zawiera uwspółcześnione wersje pieśni średniowiecznego króla Kastylii Alfonsa X Mądrego. Cześć z nich to rzeczy napisane przez lidera Homo Twist (między innymi "Pies", "Teresa", "Adam"), stąd wiele w nich odwołań do czasów współczesnych. "Cantigas de Santa Maria" powstały...

 • Paramount Channel: Świąteczny tydzień!

  W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Nadchodzące dni upłyną pod znakiem świątecznych propozycji filmowych.

 • Paramount Channel: "Kolacja dla palantów" hitem tygodnia!

  W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest hollywoodzka komedia "Kolacja dla palantów". Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

 • Paramount Channel: "Star Trek: Rebelia" hitem tygodnia

  W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest film "Star Trek: Rebelia" z 1988 roku. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

 • Paramount Channel: "Charlie Cykor" hitem tygodnia

  W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest komedia "Charlie Cykor" z udziałem Liama Neesona i Sandry Bullock. Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

 • Irena Dziedzic: Mija rok od tajemniczej śmierci legendy telewizji

  Mija rok od śmierci Ireny Dziedzic, legendy polskiej telewizji. Dziennikarka i prezenterka zmarła 5 listopada 2018 roku, w wieku 93 lat. Jej pogrzeb odbył się 14 stycznia w Laskach, ponad dwa miesiące po śmierci. Jej tajemnicze odejście przez długi czas budziło wiele wątpliwości.

Dyskusje na temat: laska tygodnia
 • Re: ​"Na Wspólnej": Ociemniała kochanka nie da Olafowi spokoju!

  Kochani powiem tak oglądałam na wspólnej od pierwszego odcinka, nie przegapiłem ani jednego, ale od tygodnia nie oglądam wogóle. Rola Ady jest tak słaba, że nie da się oglądać tego mydła. Przepraszam, ale ta laska nie nadaje się do tego serialu, jest namolna wariatka, której nie da się oglądać. Ten wątek z Olafem, aż nie asuje do całości. Usunscie ja z wizji tego nie da się oglądać.