• Informacje na temat:

  lata działo

Artykuły na temat: lata działo
 • Agata Buzek i Jacek Braciak: Co się dzieje z ich związkiem?

  Jak donosi "Dobry Tydzień", Agata Buzek i Jacek Braciak borykają się z wieloma problemami. Ich relacja nie jest łatwa. "Jeszcze niedawno spacerowali po ulicy mocno objęci i przytuleni. Dziś ona figlarnie patrzy na innego..." - zamartwia się tygodnik. Czyżby w ich związku nie działo się najlepiej?

 • Zofia Kucówna: Wiele się dzieje

  Przed laty szturmem zdobyła polską scenę i do dziś nazywana jest jedną z najlepszych polskich aktorek teatralnych. 12 maja Zofia Kucówna obchodzić będzie 82. urodziny. Nadal jest w znakomitej formie.

 • „Barwy szczęścia”: Powrót Zosi. Co się z nią działo przez ostatnie lata?

  .... Okaże się, że z wizytą do przebywającego w szpitalu psychiatrycznym Artura wybrała się... jego była asystentka, z którą stracił kontakt prawie trzy lata temu. - Co ty tu robisz? - Chowański bardzo(...) pytaniami, a ona dokładnie opowie mu, co działo się w jej życiu od czasu, gdy przestała dla niego pracować. Okaże się, że Zosia ma świetną pracę, ale ostatnio bała się, że zostanie zwolniona...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • Co działo się przed śmiercią byłej żony Jacka Rozenka? Zaskakujące fakty

  Katarzyna Litwiniak, pierwsza żona aktora Jacka Rozenka i matka jego najstarszego syna Adriana, od czterech lat walczyła z nowotworem piersi. Miała przed sobą nieco ponad miesiąc życia. Od 20 lat była producentką telewizyjną. Cztery lata temu zdiagnozowano u niej raka piersi. Poddała się operacji, radioterapii oraz leczeniu hormonalnemu, które przyniosły efekty, choć obecność aktywnych komórek...

 • Tadeusz Konwicki nie żyje

  W środę, 7 stycznia, wieczorem w Warszawie zmarł wybitny pisarz i reżyser Tadeusz Konwicki. Autor książkowej "Małej Apokalipsy" i filmowego "Ostatniego dnia lata" zmarł w swym warszawskim mieszkaniu. Miał 88 lat.

 • Ludzie oniemieli widząc Shakirę i Jennifer Lopez na Super Bowl. Szok, co tam się działo!

  Shakira (43 l.) i Jennifer Lopez (50 l.) wystąpiły podczas 54. Super Bowl, który odbył się w Miami. Wielu krytyków muzycznych uznało tegoroczny występ latynoskich gwiazd za najlepszy w historii. Zobaczcie, co tam się działo!

 • Recenzja John Porter "Honey Trap": Dobra ta porterówka

  Walijczyk w Polsce nagrywa americanę. Absurdalne, nie? Sęk w tym, że tu akurat działa. I to doskonale.

 • Agnieszka Chylińska: Co się działo w jej pierwszym małżeństwie?

  ...muzycy – Grzegorz Skawiński (64) i Waldemar Tkaczyk (64) – zaprosili ją do współpracy.  Przez lata występów bardzo się zmieniała: zlikwidowała szparę między zębami, zrzuciła kilogramy, zmieniała(...)? Niedobrą, egoistyczną? To przyjście do przyjaciela, którego się przez lata okłamywało". Jej modlitwa jest żarliwsza, bo i prośba o zrozumienie jest krótka i prosta. Brzmi: "Przytul mnie, kochaj, nic...

 • U2 najdłużej działającą grupą na świecie

  Irlandzki zespół U2 działa nieprzerwanie w tym samym składzie od 36 lat i jest pod tym względem rekordzistą.

Zdjęcia na temat: lata działo
Wideo na temat: lata działo
 • Marcin Klimczak z zespołu Magma: Co robił przez ostatnie lata?

  Piosenka "Aicha" w latach 90. była niekwestionowanym hitem. Grały ją wszystkie rozgłośnie radiowe. Teraz, po 20 latach, Marcin Klimczak razem z zespołem Magma rusza w trasę koncertową. Co się z nim działo przez te wszystkie lata nieobecności? O powrocie na scenę muzyk opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: x-news)

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Robert Rowiński: jak rozwinęła się jego kariera

  Po sukcesie w "Tańcu z Gwiazdami" Robert Rowiński w 2010 roku wyjechał z Polski do Stanów. Co działo się u niego przez te wszystkie lata? Opowiedział o tym w "Dzień dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: lata działo