• Informacje na temat:

  lata gwiazd

Artykuły na temat: lata gwiazd
 • Ostatnia żyjąca gwiazda "Przeminęło z wiatrem". Olivia de Havilland kończy 104 lata

  Olivia de Havilland, jedna z największych gwiazd klasycznego Hollywood, dwukrotna laureatka Oscara, ostatnia żyjąca osoba z obsady "Przeminęło z wiatrem", obchodzi w środę, 1 lipca, 104. urodziny. Pamięta się o niej nie tylko ze względu na wybitne role filmowe, ale także z powodu konfliktu z młodszą siostrą, również znaną aktorką, Joan Fontaine.

 • Tomasz Bagiński odsłonił swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd

  Autor filmów animowanych, rysownik, reżyser i producent filmowy Tomasz Bagiński odsłonił w sobotę swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd na ul. Piotrkowskiej. "Tak naprawdę to jest nagroda dla setek, tysięcy ludzi, którzy stoją za moim sukcesem" - mówił filmowiec nominowany do Oscara za "Katedrę".

 • Gwiazda Tomasza Bagińskiego w łódzkiej Alei Sław

  Rysownik, reżyser i producent filmowy Tomasz Bagiński dołączy do artystów, którzy mają swoje gwiazdy w łódzkiej Alei Sław. Nominowany w 2002 roku do Oscara za "Katedrę" Bagiński jest m.in. producentem wykonawczym serialu "Wiedźmin".

 • Zdjęcia do specjalnego odcinka "Przyjaciół" mogą ruszyć pod koniec lata

  Prace na planie specjalnego odcinka „Przyjaciół” miały ruszyć pod koniec marca tego roku, a w maju planowano wyemitować go na nowej platformie streamingowej HBO Max. Pandemia COVID-19 postawiła te plany na głowie. Zdjęcia odwołano, a przyszłość odcinka pozostała niepewna. Według najnowszych informacji, może on zostać nagrany pod koniec lata.

 • Nie żyje Vera Lynn. Miała 103 lata

  O Brytyjce "The Guardian" pisał, że "głos Very Lynn podtrzymywał na duchu naród podczas najczarniejszych dni wojny". Do jej najbardziej znanych utworów należą m.in. "We'll Meet Again" , "The White Cliffs of Dover" i  "There'll Always Be an England" . Podczas II wojny światowej była jedną z największych gwiazd brytyjskiej estrady. Była też bohaterką utworu "Vera" z płyty "The Wall"  Pink...

 • "5-10-15": Program wyłonił wiele gwiazd obecnej telewizji

  Popularny program dla dzieci i młodzieży "5-10-15" emitowany był na antenie TVP 2 i TVP 1 przez 24 lata. W ciągu niemal ćwierćwiecza wyłonił wiele gwiazd, które z powodzeniem utrzymują karierę telewizyjną do dzisiaj.

 • Spotkania fanów m.in. z Ewą Kasprzyk ( "Kochankowie z Marony" ) i Adamem Ferencym ( "Palimpsest" ), spektakle teatralne, tradycyjne już nocne kino na plaży oraz wieczorny koncert Krzysztofa Kiljańskiego zakończyły w niedzielę, 9 lipca trzydniowe Lato z Gwiazdami w Międzyzdrojach.

 • Gianluca Vacchi zostanie ojcem. Jego partnerka Sharon Fonseca jest młodsza o 27 lata

  ..., a teledyski notują po kilkadziesiąt-kilkaset milionów odsłon ( sprawdź! ). Włoch zaczął pracę w firmie rodzinnej IMA w wieku 25 lat. Po 20 latach w koncernie zajmującej się m.in. pakowaniem(...) tatuażami ciałem pojawiały się kolejne seksowne i dużo młodsze partnerki, jak m.in. włoska modelka Giorgia Gabriele (byli małżeństwem w latach 2014-17), była Miss Kolumbii Ariadna Gutierrez czy...

 • Gwiazdy i udar. Atakuje niespodziewanie!

  Krzysztof Globisz, Sharon Stone, Jacek Rozenek, Catherine Deneuve - co łączy te gwiazdy? ​Wszystkie miały udar, a ten nie wybiera ofiar. Dotyka zwykłych śmiertelników i ludzi sławnych - polityków, naukowców, artystów, aktorów, tych z Hollywood i znad Wisły.

 • "Taniec z gwiazdami": Na ten program czekaliśmy 2 lata!

  Absolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" właśnie wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat.

Zdjęcia na temat: lata gwiazd
Wideo na temat: lata gwiazd
Dyskusje na temat: lata gwiazd