• Informacje na temat:

  lata mijają

Artykuły na temat: lata mijają
 • Mijają trzy lata od śmierci Anny Przybylskiej

  5 października 2014 roku Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą. Aktorka zmarła na raka trzustki w swoim rodzinnym domu w Orłowie. Osierociła trójkę dzieci i pozostawiła wielki smutek w sercach najbliższych i przyjaciół.

 • Mijają cztery lata od śmierci Anny Przybylskiej

  5 października 2014 roku Anna Przybylska przegrała walkę z chorobą. Aktorka zmarła na raka trzustki w swoim rodzinnym domu w Orłowie. Osierociła trójkę dzieci i pozostawiła wielki smutek w sercach najbliższych i przyjaciół.

 • Lata mijają, a The Who wciąż trwa

  ..." W mijającym roku Townshend nadzorował przygotowanie specjalnej edycji albumu "Quadrophenia" z 1973 r. ("Quadrophenia: The Director's Cut"), określanego mianem opery rockowej. Muzyk czuwał nad(...), Daltrey i Entwistle odbyli w latach 1996 - 1997, towarzyszyć mu będzie ekipa muzyków i goście specjalni: Gary Glitter, Billy Idol i P.J. Proby, by wymienić tylko niektóre nazwiska. - Wspominam tamte...

 • Anna Przybylska odeszła dwa lata temu

  Mijają dwa lata od śmierci Anny Przybylskiej, a wpisy na profilu aktorki na Facebooku wciąż się pojawiają. "Pamiętam i trudno uwierzyć, że to już drugi rok bez Ani" - brzmią wzruszające słowa jednego z internautów.

 • Jerzy Turek: To już 3 lata...

  Jerzy Turek, czyli niezapomniany listonosz Józef Garliński ze "Złotopolskich", był jednym z najbardziej lubianych i cenionych polskich aktorów. W czwartek, 14 lutego, mijają 3 lata od jego śmierci.

 • Michael Jackson: To już trzy lata

  Dziś (25 czerwca) mijają trzy lata od niespodziewanej śmierci Króla Popu - Michaela Jacksona.

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  ..."Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Łona i Webber: Czymże są lata 80. i 90. bez papierosa?

  ...od ciebie, to jest to jakaś propozycja do odrzucenia. Liczy się tylko to, co jest w naszych głowach. To na koniec jeszcze raz o rozmowach. "Nawiasem mówiąc" to nostalgia za latami 80. i 90., oda do szluga, czy może obie te rzeczy? Łona: - I jedno i drugie. Czymże są bowiem lata 80. i 90. bez papierosa? Niczym, nie byłoby ich w ogóle. Nie byłoby tych wszystkich wspaniałych filmów, nie byłoby...

 • "Milionerzy": Pytanie za 1000 złotych z pomocą dwóch kół ratunkowych?

  Mijają lata, a pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego w programie "Milionerzy", nadal zaskakują. Ostatnio uczestniczka teleturnieju wykorzystała dwa koła ratunkowe, żeby odpowiedzieć na pytanie za... 1000 zł!

 • Uczynił Brigitte Bardot sławną

  Brigitte Bardot stała się sławna w wieku 22 lat, dzięki roli w filmie "I Bóg stworzył kobietę" z 1956 roku. Dzieło, które do kinematografii wprowadziło rozluźnienie obyczajowe, wyreżyserował jej mąż, Roger Vadim. Właśnie mijają 63 lata od premiery filmu.

Zdjęcia na temat: lata mijają
Dyskusje na temat: lata mijają