• Informacje na temat:

  lata radni

Artykuły na temat: lata radni
 • Radni KO apelują o wycofanie się z Festiwalu Muzyki Tanecznej TVP

  Miejscy radni Koalicji Obywatelskiej apelują do prezydenta Kielc o wycofanie się z organizacji Festiwalu Muzyki Tanecznej TVP. Wydarzenie od dwóch lat jest organizowane na scenie Amfiteatru Kadzielnia.

 • Białystok uchwalił budżet. Radni PiS obcięli dotacje dla Halfway Festival

  Halfway Festival nie otrzyma pomocy finansowej od miasta Białystok. Tak zdecydowali radni Prawa i Sprawiedliwości, którzy przegłosowali budżet z własnymi poprawkami, w których zabrakło pieniędzy dla wydarzenia.

 • Slayer w Gliwicach będzie promować satanizm? Wątpliwości radnego PiS

  .... Ten zestaw polscy fani zobaczyli 27 listopada 2018 r. w łódzkiej Atlas Arenie. "Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad...

 • Bohdan Smoleń będzie miał pomnik w Poznaniu

  W przyszłym roku w centrum Poznania powinien stanąć pomnik Bohdana Smolenia - legendy polskiego kabaretu. Zgodę na jego wzniesienie wydali we wtorek miejscy radni.

 • PiS: Medal dla Maleńczuka!

  ...wypowiedzi, który przez lata grał na gitarze na krakowskich ulicach. Pismo w tej sprawie wysłał już do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego przewodniczącego Kapituły Medalu - informuje "Gazeta Wyborcza(...) mu ostre wypowiedzi Maleńczuka pod adresem PiS-u. A tych było w ostatnich latach sporo. W serwisie YouTube można znaleźć na przykład fragment z koncertu, podczas którego Maleńczuk mówi: "Kto głosował...

 • Została Honorową Obywatelką

  Izabella Cywińska, wybitna reżyserka teatralna, filmowa i telewizyjna otrzyma godność Honorowego Obywatelstwa Kalisza. Taką decyzję podjęli w czwartek, 29 maja, radni tego miasta.

 • Polański honorowym obywatelem Łodzi

  Roman Polański został honorowym obywatelem Łodzi. Tamtejsza rada miejska po burzliwej dyskusji nadała słynnemu reżyserowi tytuł honorowego obywatela miasta, choć przeciwko tej uchwale ostro protestowali radni Akcji Wyborczej Solidarność, przypominając niechlubne ich zdaniem fakty z życiorysu artysty.

 • Dwa miliony złotych przyznali w środę bydgoscy radni na zorganizowanie w tym mieście tegorocznej edycji Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage. Dodatkowe pół miliona organizatorzy dostaną, jeśli zagwarantują, że impreza pozostanie w mieście na dłużej.

 • Plus Camerimage w Bydgoszczy?

  ...2,5 mln zł ma kosztować zorganizowanie kolejnej edycji Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage w Bydgoszczy. Organizator imprezy zerwał współpracę z Łodzią i nie wskazał nowej lokalizacji; bydgoscy radni chcą zmienić budżet, by zdobyć fundusze na festiwal.

 • Mira Kubasińska: Na koniec świata

  ..."Poszłabym za tobą na sam koniec świata, ale mi się nie chce, ale mi się nie chce, nie chce za chłopcami latać!" - śpiewała w jednej ze swoich piosenek Mira Kubasińska, wokalistka zespołów, których liderem był jej mąż, gitarzysta i kompozytor Tadeusz Nalepa. Gwiazda polskiej piosenki odeszła 25 października 2005 r.