• Informacje na temat:

  lata więzienia

Artykuły na temat: lata więzienia
 • Kylie Jenner pójdzie do więzienia za oszustwo? "To kłamczucha"

  Kylie Jenner (22 l.) okłamała całą Amerykę? Jej księgowi mieli dostarczać fałszywych dokumentów podnoszących wartość jej majątku. Celebrytce ma grozić do pięciu lat więzienia.

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  Bollywoodzki aktor Salman Khan został skazany na 5 lat więzienia za zabójstwo sprzed kilkunastu lat.

 • Doda znowu ma problemy z prawem! Grożą jej 3 lata więzienia?!

  Nawet trzy lata więzienia może grozić Dorocie Rabczewskiej (32 l.) za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy policji podczas służby. Właśnie toczy się w tej sprawie proces w warszawskim sądzie.

 • Garry Glitter skazany na 16 lat więzienia

  Gwiazdor glam rocka Garry Glitter usłyszał wyrok 16 lat więzienia za przestępstwa seksualne, jakich dopuścił się na nieletnich dziewczynkach.

 • Schwesta Ewa pójdzie do więzienia bez córki!

  Ewa Malanda, bo tak naprawdę nazywa się raperka ( posłuchaj! ),  około dwa lata temu została skazana w Niemczech na dwa i pół roku więzienia za użycie przemocy oraz oszustwa podatkowe(...), w którym skazane matki mogą przebywać z dziećmi. Jak dowiedział się jednak "Bild", ostatecznie raperka trafi do "zwykłego" więzienia, co oznacza, że na czas odbywania kary zostanie rozdzielona z córką...

 • Była żona Phila Spectora: On wciąż mi to robi

  40 lat po rozstaniu z żoną Ronnie Spector odsiadujący karę więzienia producent Phil Spector wciąż zabrania jej wykonywać na koncertach utwory jego autorstwa.

 • Szok! Oświeciński skrywa mroczną przeszłość! Agencja towarzyska, członek gangu i dwa lata więzienia!

  ...podstawie zeznań świadka koronnego. Sąd skazał go na dwa lata więzienia!  "Nie robiłem nic złego" - przekonuje Tomek. Z zeznań wspomnianego świadka wynikało jednak, że został uprowadzony i wywieziony(...) sobie, że on dzisiaj pracuje jako ochroniarz w telewizji. Spotkałem go na planie, podszedł do mnie i poprosił o autograf. Nie poznał mnie, a przecież to przez niego poszedłem do więzienia!" - żali się. Po...

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • Opiekunka Violetty Villas trafiła do więzienia. Znęcała się nad piosenkarką

  Kobieta za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad piosenkarką została skazana na 1,5 roku więzienia. Unikała go jednak jak ognia. Za kratki trafiła dopiero miesiąc temu. "Elżbieta B. odbywa karę od(...) odpowiedzialna Elżbieta B. Gosposia przez lata była fanką Villas, która później stała się jej opiekunką i tym samym najlepszą przyjaciółką. Pomagała jej w codziennych obowiązkach. Niestety, po pewnym czasie...

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

Zdjęcia na temat: lata więzienia
Wideo na temat: lata więzienia
 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1890-1894.

  (Anna Stela) a gdy dowie się o tym Agata (Natalia Zambrzycka), młodzi znów się pokłócą. Dariusz Kordek zagra Karola Badeńskiego – byłego kochanka Jowity, który trafił przez nią na trzy lata do więzienia. Jego bohater wyjdzie w końcu na wolność i od razu dziewczynę odszuka. Nastolatka będzie przerażona!

 • Policja o zatrzymaniu D. Olbrychskiego: Badanie alkomatem wykazało 0,9 promila alkoholu

  który groziły mu nawet dwa lata więzienia. Zamiast tego prokurator zaproponował karę 5 tys. zł grzywny i obowiązkowe od miesiąca świadczenie pieniężne w wysokości kolejnych 5 tys. zł. Aktor zapłaci więc 10 tys. złotych. Ponadto Olbrychski straci prawo jazdy na trzy lata. (TVN24/x-news)

 • Borysewicz o klientach modelek

  "To ludzie z dużego świata z dużymi pieniędzmi. Jest ich wielu" - tak charakteryzuje klientów modelek trudniących się prostytucją Joanna Borysewicz (34 l.), która pośredniczyła w spotkaniach, za co została skazana przez sąd na dwa lata więzienia w zawieszeniu na trzy. Źródło: UWAGA! TVN/x-news

Dyskusje na temat: lata więzienia
 • Re: Ci aktorzy siedzieli za kratami!

  U nas Hajto za śmiertelne potrącenie staruszki dostał zaledwie dwa lata więzienia

 • Re: "Miodowe lata": Utracona kariera aktorska Agnieszki Pilaszewskiej. Czym się dziś zajmuje?

  , gdy szedł do więzienia. Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki, Bogu polecam swych wnucząt udręki, Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty, Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty. „Lepiej piątą

 • Re: Monika Obara: Skandal i nagłe zniknięcie

  Bardzo mnie śmieszy wyrok " dwa lata więzienia w zawieszeniu na pół roku " . Rozumiem gdyby było odwrotnie, nie idziesz siedzieć na pół roku, ale przez dwa lata musisz się wykazać odpowiednią postawą .

 • Re: Polskie gwiazdy i ich problemy z prawem

  Miał siedzieć 32 lata, w tym 25 za zabicie człowieka. Siedział 10 lat. Gdzie tu sprawiedliwość. Życia nikt nie zwrócił bestialsko zabitej kobiecie. Powinien wrócić do więzienia i odsiedzieć całą karę.

 • Re: Dramat serialowych gwiazd: Zabili człowieka

  "W jej krwi wykryto trzy promile. Locane-Bovenizer usłyszała zarzut zabójstwa. Aktorce groziło 10 lat więzienia, jednak ostatecznie trafiła do więzienia na trzy lata. Kara została złagodzona ze względu na dobro jej małych dzieci." ......... To jest właśnie ta "ślepa sprawiedliwość " , która do nas przyszła z "demokratycznego" Zachodu ! Najnowszy przykład to Najsztub !

 • Re: Polskie gwiazdy i ich problemy z prawem

  zawieszeniem wykonania kary na trzy lata oraz karę grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych. Na dwa lata odebrano mu prawo jazdy.''... Gdyby sprawa dotyczyła Polaka, rzecz skończyłaby się na więzieniu bezwzględnym ! Moja żona spowodowała kiedyś wypadek (na trzeźwo !!), w którym ucierpiało dziecko i dostała na dzisiejsze pieniądze 20tys. grzywny, zabrane prawo jazdy na dwa lata i 2 lata więzienia

 • Re: "Stawiam na Tolka Banana": Nie obyło się bez problemów

  Typowa propaganduwka z ciemnych lat niewoli Narodu. Młodzieży kazali się zapisywać do ZSMP pod karą więzienia, a kto chodził do kościoła albo służył księdzowi to był szykanowany i brany do wojska na 3 lata !

 • Re: Polskie gwiazdy i ich problemy z prawem

  Złodziej milionów powinien odpowiadać za miliony, złodziej batonika powinien odpowiadać za batonika. A prawne rozmycie odpowiedzialności przez widełki w kodeksie karnym przyczynia się do tego, że złodziej milionów trafia na salony, a złodziej batonika idzie do więzienia na lata.

 • Re: "Stulecie Winnych": Kinga Preis słono zapłaci za swój żarcik z... Jacka Kurskiego?

  Wiecie co... to wszystko co dzieje się, zaczyna przypominać chyba czasy stalinowskie, kiedy ludzie bali się mówić co mają na myśli i jakie mają poglądy. Kiedy musieli ważyć każde słowo, żeby za złą wypowiedz nie trafić do więzienia i być przez lata potem szykanowanym. To zaczyna być chore!!!

 • Re: Grzech Fatmagül

  To sobie brzydal Mustafa zaplanował :) Dostał 22 lata odsiadki i codziennie chce pisać do Fatmagul. Więzienia nie byłoby stać na papier i długopisy, może dlatego go zastrzelą? :)