• Informacje na temat:

  late show

Artykuły na temat: late show
 • Sinead O'Connor jako Shuhada Sadaqat w programie "The Late Late Show"

  Sinead O'Connor niecały rok po przejściu na islam wystąpiła w irlandzkim programie "The Late Late Show". Wokalistka na Twitterze wytłumaczyła się natomiast z kontrowersyjnej wypowiedzi, kiedy to stwierdziła, że do końca życia nie chce mieć do czynienia z białymi ludźmi.

 • James Corden zrobił talk-show... w garażu

  Amerykańska telewizja CBS nadała specjalny odcinek programu Jamesa Cordena "Late Late Show". Audycję zrealizowano w garażu Cordena w Los Angeles. Brytyjski komik poprzez wideoczat rozmawiał m.in. z Duą Lipa i Andreą Bocellim. Każdy z gości dał minirecital.

 • TVN zawiesza produkcję show Ewy Drzyzgi

  Jesienią TVN wyemituje ósmy i, jak się okazuje, ostatni sezon medycznego show Ewy Drzyzgi "36,6" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • ​Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show

  ..."Swipe swap" to nowy program dla osób szukających miłości, który wkrótce będzie emitowany w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. W tworzenie tego show, które powstaje we współpracy z producentami "Love Island", zaangażowana jest Sarah Jessica Parker.

 • Naomi Campbell ma swój talk-show

  ..."No filter with Naomi", czyli w wolnym tłumaczeniu "Bez retuszu z Naomi" – to tytuł programu w konwencji talk-show, w którym na YouTubie zadebiutowała supermodelka Naomi Campbell. Czarnoskóra piękność do pierwszego odcinka zaprosiła inną gwiazdę wybiegów – Cindy Crawford.

 • Znany piłkarz bohaterem reality show

  Nicklas Bendtner, najczęściej opisywany w tabloidach duński piłkarz, który jest obecnie bez klubu, otrzymał własny program reality show, w którym będzie opowiadał o swoim kontrowersyjnym życiu sportowym i skandalach poza boiskiem.

 • Jay Leno odchodzi z "Tonight Show"?

  Trudno sobie wyobrazić wieczory w telewizji NBC bez znanego z ciętego humoru i języka Jaya Leno. Prowadzący jeden z flagowych programów stacji "Tonight Show" ma odejść w lecie 2014 roku. Na jego zastępcę szykowany jest Jimmy Fallon, obecnie gospodarz "Late Show".

 • Wyrzucili ją z jury show

  Paulinie Porizkovej, pochodzącej z Czech amerykańskiej modelce i aktorce, podziękowano za dalszy udział w popularnym programie "America's Next Top Model", w którym była jurorką. Modelka wyznała to Craigowi Fergusonowi w "The Late Late Show".

 • "Tylko Jeden": Kto wygrał pierwszą edycję show Polsatu?

  Tomasz Romanowski pokonał Marcina Krakowiaka w finale reality show o zawodnikach MMA. Tym samym "Tommy" wygrał zawodowy kontrakt z Federacją KSW wart 200 000 złotych i będzie występował na organizowanych przez nią galach.

 • Nie żyje 22-letnia gwiazda show Netflixa

  Japonka Hana Kimura była 22-letnią zawodniczką wrestlingu i gwiazdą show "Terrace House" dostępnego na Netflixie. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo z powodu fali hejtu, jaki spotkał ją w sieci. Były premier Japonii chce zmian w prawie.

Zdjęcia na temat: late show
Wideo na temat: late show
 • Kaley Cuoco w talk show Davida Lettermana

  Aktorka Kaley Cuoco, czyli Penny z serialu "Teoria wielkiego podrywu", kolejny raz zagościła na kanapie w programie "Late Show" Davida Lettermana. Jakie tajemnice zdradziła dziennikarzowi? Sprawdźcie!

 • Władysław Kozakiewicz: Kontuzja w show Polsatu

  Nie zamartwiam się, nie patrzę do tyłu - mówi mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz. Po latach kariery sportowej pozostała mu wola walki oraz mądrość życiowa niepozwalające mu na przejmowanie się rzeczami, na które nie ma wpływu.

 • Alicja Majewska o show-biznesie sprzed lat: Meble mogłam załatwić spod lady!

  Na koncercie "Oda do wiosny" poświęconym twórczości Ireny Jarockiej pojawiło się wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło wielkich nazwisk dawnej estrady. Jak wspominają dawne lata na scenie i czym dzisiejszy show-biznes różni się od tego sprzed lat? Alicja Majewska zwraca uwagę, że dzisiaj artyści zarabiają ogromne pieniądze, a kiedyś mogli liczyć jedynie na zdobycie mebli bez kolejek i szynki