• Informacje na temat:

  latkowski

Artykuły na temat: latkowski
 • Sylwester Latkowski znów atakuje Borysa Szyca

  Sylwester Latkowski, reżyser dokumentalnego filmu "Nic się nie stało", kolejny raz zaapelował do Borysa Szyca, by aktor ujawnił, co wie o pedofilskim procederze w klubie Zatoka Sztuki. "To nie chodzi o to, że było się tam raz, chodzi o to, że pływało się łódką z pedofilem" - Latkowski mówił Bartoszowi Węglarczykowi w programie "Onet Opinie".

 • "Padliśmy ofiarą manipulacji". Zespół Vox z oświadczeniem po filmie Latkowskiego

  ...20 maja Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który miał opowiadać o pedofilii w środowisku celebryckim. Po emisji w zdecydowany sposób na temat produkcji wypowiedzieli się m.in. Nergal. Swoje oświadczenie wystosował również zespół Vox.

 • Nergal, Skiba i Wiśniewski komentują film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

  ...20 maja Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który miał opowiadać o pedofilii w środowisku celebryckim. Po emisji w zdecydowany sposób na temat produkcji wypowiedzieli się m.in. Nergal i Krzysztof Skiba.

 • Doda jest przekonana, że gwiazdy pokazane w filmie Latkowskiego ukrywają informacje

  Dorota Rabczewska jest jedną z niewielu gwiazd, które po emisji filmu "Nic się nie stało" stanęła po stronie jego twórcy Sylwestra Latkowskiego. Teraz wróciła do tej sprawy i stwierdziła, że celebryci, których reżyser pokazał w tym filmie, mogą mieć dostęp do informacji, których nie znali zwykli ludzie odwiedzający Zatokę Sztuki.

 • "Nic się nie stało": Dokument Sylwestra Latkowskiego o pedofilii pokaże TVP

  Dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" na temat pedofilii będzie można obejrzeć w środę wieczorem, 20 maja, w TVP1. Po emisji odbędzie się debata na antenie Telewizji Polskiej. "Będzie dym" - tak zapowiadał film w grudniu 2019 roku Jacek Kurski, ówczesny prezes TVP.

 • Latkowski oskarża

  ..."To była dla mnie trudna decyzja. Choćby z niewiary w organa ścigania. Ale po kilku miesiącach bezskutecznej szarpaniny zdecydowałem się na ten krok" - napisał Sylwester Latkowski w oświadczeniu, które rozesłał do mediów. We wtorek, 4 grudnia, reżyser przesłał do warszawskiej prokuratury wniosek o ściganie Jacka Szumlasa, szefa Solopanu, dystrybutora filmowego i producenta obrazu "Blokersi" .

 • Nowy film Sylwestra Latkowskiego

  Sylwestr Latkowski, autor filmów "Blokersi" i "To my, rugbiści", zakończył zdjęcia do kolejnego filmu dokumentalnego, zatytułowanego "Pub 700". "Zająłem się kolejnym marginesem w Polsce - ludźmi kultury, inteligencją" - oświadczył reżyser.

 • Solopan odpiera zarzuty Latkowskiego

  Kilka dni temu informowaliśmy, że Sylwester Latkowski, twórca filmów "To my, rugbyści" i "Blokersi" , przesłał do warszawskiej prokuratury wniosek o ściganie Jacka Szumlasa, szefa Solopanu(...) twierdzi, że zarzuty Latkowskiego są bezpodstawne.

 • Sylwester Latkowski (38 l., "Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku" ), znawca kulis polskiego show-biznesu, znów zostanie ojcem. Mimo iż twórca kontrowersyjnych dokumentów stara się być dyskretny, tajemnicą poliszynela jest fakt, że już w kwietniu przyleci do niego bocian.

 • Sylwester Latkowski o Sopocie

  Po przerwie związanej z pracą nad filmami "Pub 700" i "Gwiazdor" , Sylwester Latkowski rozpoczyna dalsze zdjęcia do pełnometrażowego filmu dokumentalnego "Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku". Ekipa "Nakręconych" będzie przyglądała się kulisom Festiwalu w Sopocie.

Zdjęcia na temat: latkowski
Wideo na temat: latkowski