• Informacje na temat:

  łatwa praca

Artykuły na temat: łatwa praca
 • Klaudia El Dursi przerywa milczenie w związku z ciężką pracą w TVN! Niewiarygodne

  Klaudia El Dursi (31 l.) poprowadziła pierwszą edycję „Hotelu Paradise”. Władze TVN są zadowolone z oglądalności show oraz pracy modelki, która sprawdziła się w roli prowadzącej. El Dursi zdradziła jednak, że praca nie była łatwa i przyjemna, a wręcz katorżnicza! Zaskakujące, co działo się podczas nagrań!

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Małgorzata Rozenek-Majdan wie, że czeka ją trudny czas! Nie będzie łatwo!

  ...z łagodnością" - mówiła, już będąc w drugiej ciąży. Dziś, gdy przeszła kilkuletnią walkę o samo zajście w ciążę, tym bardziej wie, co jest dla niej teraz w życiu najważniejsze.  "Praca raz jest, raz jej nie ma...

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • "Na sygnale": Aktorstwo to niełatwy zawód

  Rafał Maślak twierdzi, że praca na planie serialu „Na sygnale” była dla niego ciekawą przygodą. Ma też nadzieję, że jego wątek zostanie rozbudowany i będzie pojawiał się także w kolejnych odcinkach. Model nie ukrywa jednak, że aktorstwo nie jest łatwym zawodem, wymaga bowiem dużo cierpliwości i umiejętności wyrażania emocji.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Łatwo się nie poddają

  - Praca w show to pomaganie i doradzanie zdolnym, pozytywnie nakręconym ludziom. Uwielbiam ich zaangażowanie, doceniam, że nie boją się śpiewać znanych przebojów - mówi Agnieszka Hekiert, która przygotowuje do występów uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Księżna Kate wyczerpana pracą?! Pałac Kensington wydał oświadczenie!

  Nie cichną pogłoski na temat ciężkiej pracy księżnej Kate (38 l.) dla rodziny królewskiej. Wciąż w prasie podkreśla się, ile obowiązków przybyło żonie księcia Williama (38 l.) po tym, jak Meghan Markle (38 l.) zrezygnowała ze swoich. Sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że Pałac Kensington wydał w tej sprawie oświadczenie.

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Julia Kamińska zawdzięcza ukochanemu wiele! Dzięki niemu ma pracę!

  ...są podobni do siebie z charakteru, a ich wielką pasją jest praca zawodowa. Dla aktorki to klucz do szczęścia.  "Trzeba się lubić na tyle, żeby móc ze sobą funkcjonować w różnego rodzaju...

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

Zdjęcia na temat: łatwa praca
Wideo na temat: łatwa praca
 • Gardias: Praca pogodynki nie jest łatwa!

  Praca prezentera pogody tylko pozornie nie jest trudna – twierdzi gwiazda TVN. W jej stacji prezenterzy nie korzystają z prompterów, czytają wyłącznie z map, muszą dobrze znać sytuację pogodową w Polsce i na świecie. Dorota Gardias zaznacza, że wiele początkujących osób jest zaskoczona wysiłkiem, jaki muszą włożyć w tę pracę.

 • Przetakiewicz: Ciężko połączyć pasję i hobby z pracą!

  Była Kulczyka "Jestem w gronie ludzi uprzywilejowanych i korzystam z tego" - pochwaliła się Jakóbiakowi na Mykonos Joanna. Dodała też, że tacy jak ona, to ludzie niezależni i szczęśliwi, choć nie przychodzi jej to łatwo. "Bardzo ciężko jest połączyć w życiu pasję, hobby z pracą. Mi się to udało u jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa" - dodała. (20m2/x-news)

 • Kinga Rusin o sukcesach córek: Iga studiuje dwa kierunki na raz, a starsza broni pracę licencjacką

  Kinga Rusin (47 l.) na każdym kroku wyznaje, że jest dumna ze swoich córek. Mimo odległości, która je dzieli, zawsze znajdują czas na kontakt. - W naszych czasach to nie jest problem, jest tyle różnych komunikatorów - powiedziała. - Iga studiuje dwa kierunki na raz, więc łatwo nie jest, ale bardzo dzielnie sobie radzi. Moja starsza córka broni pracę licencjacką - dodała. (przeAmbitni/x-news)

Dyskusje na temat: łatwa praca
 • Re: Aktorzy "Na Wspólnej" zostali bez pracy? Mamy komentarz!

  Zayrudnie Sylwie praca leżąca łatwa i przyjemna !!!

 • Re: "Odwróceni. Ojcowie i córki": Eliza Rycembel ma przed sobą wspaniałą przyszłość

  Wszystkie się rozbieraja I klekaja żeby role dostać, praca łatwa, lekka i przyjemna

 • Re: "Barwy szczęścia": Kacper cierpi na autyzm?

  Pochodnych autyzmu jest sporo. Mój wnuk ma add (nie mylić z ADHD) i niestety jest to również spektrum autyzmu. Add polega na zaburzeniach koncentracji, adaptacji i niestety praca z takim dzieckiem też nie jest łatwa. Sama diagnoza wymaga sporego doświadczenia psychiatry i psychologa.

 • Re: „Daleko od noszy”: Krzysztof Kowalewski zrezygnował z głównej roli w kultowym serialu...

  Praca aktora łatwa nie jest, to wie każdy. Widzowie oglądają efekt końcowy, a kreacja jednym przypadnie do gustu, zaś innym nie. Pozdrawiam wszystkich aktorów i dziękuję za ich pracę, za role mniej lub bardziej udane, i za te nieudane także. Ważne by ta praca przede wszystkim przynosiła satysfakcję, a pieniądze, owszem są ważne ale nie najważniejsze. Najważniejszy jest zawsze Pan Bóg.

 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

  Oglądałam wiele odcinków i czuje niechęć do pani Oli jako postaci , którą grała , ale także jako do kobiety. Trzeba mieć trochę klasy. Może jak głód zajrzy w oczy to ta pani spokornieje wobec życia. Praca aktora nie jest łatwa ani przyjemna ale pani Ola jest z pokolenia tych co im się należy bo tak.

 • Re: Młode gwiazdy, które nie poradziły sobie ze sławą

  Od dawna funkcjonuje stereotyp aktorka = kurtyzana. Ja wiem, to jest krzywdzące wiele uczciwych osób, jak każdy stereotyp, ale jak czytałem, to w takiej napoleońskiej Francji ówczesne czołowe celebrytki - aktorki właśnie, były de facto "po godzinach" kurtyzanami. Miły zawód, aktorstwo. Musi być bardzo łatwa praca takiego człowieka, bo jak po robocie jeszcze myśli o bara-bara, to niespecjalnie się

 • Re: "M jak miłość": Gosia jest w dramatycznym stanie!

  A ja lubię i oglądam, pozdrawiam aktorów, dużo zdrowia życzę i wiem, że to nie łatwa praca:))

 • Re: "Alf": Kosmiczny przyjaciel

  bez przesady, nikt nie mówił, że praca aktora czy modelki jest łatwa. Dzieciom to nie przeszkadzało, bo byli bardziej wyrozumiali a dorośli to by chcieli być gwiazdami, a nie członkami zespołu. komentarz aktor jest po prostu nie na miejscu.

 • Re: Uodporniła się na krytykę

  haha jeśli to taka łatwa praca, nie okupiona poświęceniem i tyle beztalenci jest na szklanym ekranie...proszę pokażcie jacy wspaniali i utalentowani w tym kierunku jesteście, trę kolanami by to ku*** zobaczyć haha

 • Re: ​Cztery ściany - i awantura!

  Powiem tak: nauczyciele narzekają na pensje choć moim zdaniem nie mają tak naprawdę na co. Ile jest osób, które zarabiają o wiele mniej a o jakimkolwiek ubezpieczeniu mogą pomarzyć... Ja też jestem nauczycielką i nie jest to łatwa praca, szczególnie jeśli chodzi o wspołpracę z rodzicami... Ale, gdy ktoś kocha to co robi to nie będzie dużo narzekał tylko robił swoje.Wszędzie dobrze gdzie nas nie