• Informacje na temat:

  laura breszka aktorka

Artykuły na temat: laura breszka aktorka
 • Laura Breszka: Puentę mi piszą

  ..."Generalnie nie jestem smutną osobą, dowcip mam raczej na odpowiednim miejscu" - mówi o sobie Laura Breszka. Aktorka znana m.in. z serialu Singielka" czy polskiej edycji show "Saturday Night Live" w czwartek, 18 stycznia, świętuje 30. urodziny.

 • Laura Breszka: Wolę być wiarygodna niż lubiana

  Aktorka, artystka i mama. Jako złośliwa Malena w "Singielce" wywołuje w widzach różne emocje. – Wolę być wiarygodna niż lubiana – mówi Laura Breszka.

 • Razem w życiu, razem w serialu...

  Bohaterem jednego z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" będzie młody robotnik pracujący dorywczo przy remontach przeznaczonych na sprzedaż mieszkań, Antek Gradoń. Wcielił się w niego Antoni Królikowski, któremu na planie w jednej z ról towarzyszyła Laura Breszka - prywatnie ukochana aktora.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Gwiazdy apelują o pomoc

  Olga Frycz, czyli Marysia z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", zaapelowała do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych, by przekazali 1% podatku na rzecz fundacji wspierającej leczenie Małgorzaty Pasternak - dziewczyny, którą w "Ciszy nad rozlewiskiem" zobaczymy w roli pracownicy stadniny uwikłanej w romans z... Magdą (Laura Breszka).

 • Nostalgiczna "Cisza nad rozlewiskiem"

  ...(Piotr Grabowski), bo jej ukochany zafascynuje się nową młodą pracownicą Magdą (Laura Breszka). Nad rozlewiskiem szczęśliwe chwile będą przeplatać się z tragicznymi. Nie zabraknie radosnych wydarzeń jak(...) najbliższych. Oglądać ją będziemy ze szczególnym przejęciem, mając świadomość, że po raz ostatni obecna jest na ekranie Małgorzata Braunek, serialowa Basia, mama Gosi. Przypomnijmy, że aktorka zmarła 23 czerwca...

Dyskusje na temat: laura breszka aktorka