• Informacje na temat:

  laura breszka laura breszka laura breszka

Artykuły na temat: laura breszka laura breszka laura breszka
 • Laura Breszka: Puentę mi piszą

  ..."Generalnie nie jestem smutną osobą, dowcip mam raczej na odpowiednim miejscu" - mówi o sobie Laura Breszka. Aktorka znana m.in. z serialu Singielka" czy polskiej edycji show "Saturday Night Live" w czwartek, 18 stycznia, świętuje 30. urodziny.

 • Laura Breszka: Wolę być wiarygodna niż lubiana

  Aktorka, artystka i mama. Jako złośliwa Malena w "Singielce" wywołuje w widzach różne emocje. – Wolę być wiarygodna niż lubiana – mówi Laura Breszka.

 • Znamy obsadę polskiej wersji "Saturday Night Live"

  Laura Breszka, Monika Babula, Szymon Mysłakowski, Michał Meyer, Magda Smalara, Mateusz Grydlik, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Karolina Piechota, Kamil Pruban i Sebastian Stankiewicz - to obsada polskiej wersji "Saturday Night Live" Premiera show już w najbliższą sobotę, 2 grudnia, w serwisie Showmax.

 • Razem w życiu, razem w serialu...

  Bohaterem jednego z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" będzie młody robotnik pracujący dorywczo przy remontach przeznaczonych na sprzedaż mieszkań, Antek Gradoń. Wcielił się w niego Antoni Królikowski, któremu na planie w jednej z ról towarzyszyła Laura Breszka - prywatnie ukochana aktora.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Gwiazdy apelują o pomoc

  Olga Frycz, czyli Marysia z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", zaapelowała do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych, by przekazali 1% podatku na rzecz fundacji wspierającej leczenie Małgorzaty Pasternak - dziewczyny, którą w "Ciszy nad rozlewiskiem" zobaczymy w roli pracownicy stadniny uwikłanej w romans z... Magdą (Laura Breszka).

 • 10-letnia debiutantka w "Pensjonacie nad rozlewiskiem"

  ...dziewczyny, w pięknych okolicznościach przyrody. Bo i Asia Brodzik, i Olga Frycz, Ania Czartoryska, Laura Breszka, Sylwia Juszczak, Julka Pogrebińska - dołączyła też do naszej obsady, Asia Drozda. Mamy...

 • Tomasz Karolak parodiuje "Koronę królów"

  ...edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil...

 • Piotr Adamczyk pierwszym prowadzącym polskie "Saturday Night Live"

  .... W lokalnej edycji w obsadzie znaleźli się: Laura Breszka, Monika Babula, Karolina Piechota, Helena Ganjalyan, Magda Smalara, Michał Meyer, Michał Zieliński, Sebastian Stankiewicz, Szymon Mysłakowski, Mateusz...

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem" powraca na antenę TVP1

  ...- Jóźwiak, Jarosław Borodziuk - Zabielski, Krzysztof Kamiński- Zdzisio, Mateusz Janicki - Krzysztof Jaworski, leśniczy, Laura Breszka - Magda, pracownica stajni, Dariusz Biskupski - Romanik, Ewa...

 • "rodzinka.pl": Tomek Boski rozrabia

  Przypomnijmy, że w 5. sezonie "rodzinki.pl" Tomek wyfrunie z rodzinnego gniazdka i przeniesie się do centrum, gdzie wraz z kumplami wynajmie sobie przytulne mieszkanko. Wspólnie postanowią zorganizować imprezę dla znajomych i... nieznajomych. Zaproszą mnóstwo różnych osób, w tym Pati (Laura Breszka), nową dziewczynę Bola (Daniel Dziorek), która - jak się szybko okaże - jest wyzwoloną feministką...

Zdjęcia na temat: laura breszka laura breszka laura breszka
Wideo na temat: laura breszka laura breszka laura breszka
 • "Singielka": Laura Breszka o Malenie

  Laura Breszka, czyli serialowa Malena, opowiada o swojej bohaterce. Czy redaktor modowa portalu "Co tam?" znajdzie miłość? Jak zakończy się jej wątek?

 • "Singielka": Czego aktorom będzie brakować po zakończeniu serialu?

  Na to pytanie starali się odpowiedzieć m.in. Paulina Chruściel, Julia Kamińska, Paweł Ciołkosz, Laura Breszka, Dominika Gwit, Mateusz Janicki i Anna Oberc.

 • "Singielka": Za kulisami serialu!

  Na planie "Singielki" zajrzeliśmy w każdy zakamarek scenografii, porozmawialiśmy o kostiumach z serialową Moniką (Anna Oberc), o makijażu i charakteryzacji z Maleną (Laura Breszka), a nawet sami weszliśmy do łózka Elki (Paulina Chruściel)! Zobaczcie materiał!

Dyskusje na temat: laura breszka laura breszka laura breszka