• Informacje na temat:

  laura łącz.

Artykuły na temat: laura łącz.
 • Laura Łącz: Kobieta niespełniona

  Duża klasa i elegancja. Te słowa najbardziej oddają charakter Laury Łącz. Aktorka żyje i pracuje bardzo aktywnie i wierzy, że wszystko co najlepsze wciąż jeszcze przed nią. Jak to jest, że pani niezmiennie tak wspaniale wygląda? Laura Łącz : - W zasadzie nie robię niczego specjalnego. Nie stosuję żadnej diety, nie liczę kalorii i nie uprawiam sportu. A moja waga praktycznie nie zmieniła się od...

 • Laura Łącz: Najlepiej prezentuję się na żywo

  Jestem niefotogeniczna i bardzo niekorzystnie wychodzę na zdjęciach - twierdzi Laura Łącz. Aktorka podkreśla, że nigdy nie próbowała swoich sił w fotomodelingu, bo jest to wykreowany świat i ona nie potrafiłaby się w nim odnaleźć. Dotychczas artystce podobała się tylko jedna sesja fotograficzna, w której wzięła udział.

 • Laura Łącz: Dom pełen zabytków

  W każdy przedmiot, który kupiłam i postawiłam w moim mieszkaniu, włożyłam dużo serca - podkreśla Laura Łącz. Dom aktorki pełen jest zabytkowych mebli i cennych dzieł sztuki, które sama odrestaurowuje. Artystka podkreśla, że wytworny i pałacowy styl dodaje wnętrzom nie tylko charakteru, lecz także aury tajemniczości.

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • Laura Łącz: Mam dobre geny

  Pani postać nie należy do rodziny Lubiczów, a jednak ta przygoda trwa już kilkanaście lat! Laura Łącz : - Sympatia widzów sprawia, że ta przygoda może trwać. Na przestrzeni lat zostałam przez scenarzystów rozwiedziona, zaprzyjaźniłam się z serialową Moniką (Izabela Trojanowska), z którą prowadzimy wspólny biznes. Gabriela Wilczyńska ma się całkiem dobrze, co więcej niedawno wyszła ponownie za...

 • Laura Łącz: Uroda? To u mnie geny!

  ...- Wiem, że matkom, zwłaszcza tym, które wychowują samotnie synów, trudno pogodzić się z myślą, że dzieci są już dorosłe. Ja czuję się jeszcze na tyle młodo, jestem czynna zawodowo, że nie mam z tym problemu - mówi Laura Łącz.

 • Laura Łącz: Tak mu się spodobałam, że przysłał mi kilka scenariuszy

  Laura Łącz, córka znakomitego aktora Mariana Łącza ("Janosik"), po tacie odziedziczyła pogodne usposobienie, niespożyte pokłady energii, talent aktorski i... zamiłowanie do spędzania czasu nad wodą. Nam opowiedziała o ojcu, wędkowaniu oraz "Klanie".

 • Święta polskich gwiazd

  Zapytaliśmy Laurę Łącz ("Kamienne tablice", serial "Klan") i Cezarego Żaka (serial "Miodowe lata"), jak spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Aktorzy opowiedzieli o zwyczajach świątecznych celebrowanych w ich rodzinnych domach i przekazali użytkownikom INTERIA.PL specjalne życzenia!

 • Będzie więcej pisać

  Sukces w życiu Laury Łącz wydaje się czymś naturalnym. Wszystko, czego dotknie, zamienia w złoto. Grana przez nią w "Klanie" Gabriela Wilczyńska jest jej całkowitym przeciwieństwem, ale jedno je łączy - obie wzbudzają sympatię.

 • Najlepszy wędkarz wśród aktorów

  Nad Pilicą pojawili się m.in. organizatorka zawodów, aktorka Laura Łącz oraz Kazimierz Kaczor, Marian Opania, Tomasz Stockinger, Olaf Lubaszenko i Krzysztof Daukszewicz. Mistrzem wędki okazał się(...) traktujemy te zawody bardzo poważnie, zwłaszcza ja" - zapewniała Laura Łącz. "Mamy profesjonalnych sędziów, hojnych sponsorów. To jest prawdziwa rywalizacja, chociaż oczywiście także dobra okazja do...

Zdjęcia na temat: laura łącz.
 • Laura Łącz
 • Laura Łącz
 • Laura Łącz
Wideo na temat: laura łącz.
 • Laura Łącz: Dom pełen zabytków

  W każdy przedmiot, który kupiłam i postawiłam w moim mieszkaniu, włożyłam dużo serca - podkreśla Laura Łącz. Dom aktorki pełen jest zabytkowych mebli i cennych dzieł sztuki, które sama odrestaurowuje.

 • Laura Łącz o młodym pokoleniu aktorów: mówią źle, tragicznie, żałośnie

  Laura Łącz (65 l.) nie ma najlepszego zdania o młodych aktorach, z którymi styka się w szkole aktorskiej na zajęciach z wiersza. Jej zdaniem najchętniej graliby oni w serialach i reklamach. Ambitniejsza sztuka ich nie interesuje. - Młodzi są nastawieni na grę w serialach, najchętniej reklamach. Granie scenek rodzajowych idzie im znakomicie, natomiast jeśli daję im najprostszy wiersz do

 • "Klan": Hobby Laury Łącz

  Znana z "Klanu", Laura Łącz kupuje antyczne meble i sama zajmuje się ich renowacją.

Dyskusje na temat: laura łącz.