• Informacje na temat:

  laura samojłowicz teraz

Artykuły na temat: laura samojłowicz teraz
 • Laura Samojłowicz: Moim marzeniem jest zagrać ostrą laskę na motorze u Vegi

  Laura Samojłowicz przyznaje, że chciałaby otrzymać telefon od Patryka Vegi, bo rola w jego mocnej produkcji mogłaby znacznie podnieść jej poziom satysfakcji zawodowej. Do tej pory miała się okazję przede wszystkim sprawdzić w serialach. Zapewnia natomiast, że ma szeroki wachlarz możliwości, a jej marzeniem jest silna, charakterystyczna rola na dużym ekranie.

 • Wielka szansa Samojłowicz

  Odeszła z "M jak miłość" , teraz pojawiły się plotki , że na planie "Hotelu 52" jest nielubiana. Czy to znaczy, że Laura Samojłowicz zniknie z telewizji?

 • Karierę przepowiedziała jej wróżka

  Laura Samojłowicz miała 7 lat, gdy dowiedziała się, że będzie aktorką. Teraz ma 25, a za sobą role w dwóch znanych serialach.

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • "M jak miłość": Zaręczyny!

  Majce (Laura Samojłowicz) nie było łatwo. Czasem wydawało się, że jej uczucie do Pawła (Rafał Mroczek) nie ma żadnej przyszłości. Mnożyły się wątpliwości, nieporozumienia i sekrety. Teraz los uśmiechnie się do tej pary.

 • Chemia: "List" z Afganistanu

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk grupy Chemia nakręcony do utworu "List". W klipie poza zespołem pojawiają się również popularni aktorzy: Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz.

 • Wygrała "jak Oni śpiewają"

  Znamy już zwycięzcę piątej edycji "jak Oni śpiewają". Tym razem Brylantowy Mikrofon trafił w ręce Laury Samojłowicz.

 • Urocza lecz zaborcza

  Drobna i czarująca. W każdym serialu ktoś się w niej kocha. Teraz w "Hotelu 52" Marieta Żukowska zagra dość niegrzeczną dziewczynkę. Jak daleko się posunie? To zdradzą dopiero nowe odcinki.

 • Czy staną na ślubnym kobiercu?

  Połączyła ich namiętność, teraz pojawia się też czułość. Czy to w końcu wielka miłość? Czy Paweł (Rafał Mroczek) spotkał wreszcie dziewczynę, z którą stworzy trwały związek? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w najbliższych odcinkach serial u "M jak miłość".

 • Największy juror w historii

  Pech "szalonego pana Lotto" trwa. Daniel Wieleba - bo o nim mogą po raz drugi z rzędu walczy o pozostanie w programie jak Oni śpiewają. Przed tygodniem wygrał w głosowaniu widzów z Katarzyną Żak, teraz jego konkurentem jest przystojny Maciej Jachowski. Gościnnym jurorem będzie "największy juror w historii show" - Mariusz Pudzianowski.

Zdjęcia na temat: laura samojłowicz teraz
Wideo na temat: laura samojłowicz teraz
 • Tajemnicza Laura Samojłowicz o nowych projektach!

  Laura Samojłowicz podczas ostatniego wywiadu zdradziła nam, czym się teraz zajmuje i gdzie będzie można ją zobaczyć w najbliższym czasie. Aktorka była niezwykle tajemnicza i małomówna!

 • Laura Samojłowicz w "The Voice of Poland". Wyszło słabiutko?

  doniesienia medialne na jej temat. Jednego dnia zdecydowała o tym, że wyjedzie z Polski – pojechała do Berlina, następnie do Tajlandii. Zarabiała śpiewając, opiekując się dzieci i… robiąc sushi. Teraz Laura Samojłowicz, bo o niej mowa, po dwóch latach pojawia się na scenie muzycznej. I to w programie "The Voice of Poland". Czy po tak długiej przerwie poradzi sobie ze stresem? Czy jej występ spodoba się

 • Nowy image gwiazdy serialu "Hotel 52"

  Laura Samojłowicz - aktorka, którą możemy oglądać w serialu "Hotel 52" zmieniła fryzurę. Zobacz, jak teraz wygląda!

Dyskusje na temat: laura samojłowicz teraz
 • Re: "Gliniarze": Monika Miller i Laura Samojłowicz w akcji!

  Teraz nie ma seriali kryminalnych z prawdziwego zdarzenia. Takich perełek jak Columbo czy Kojak się nie uświadczy. Tam była świetna gra aktorska, doskonałe scenariusze. Wszystko było przemyślane. To co dzisiaj pokazują w tych paraserialach to dramat.

 • Re: Laura Samojłowicz kończy 35 lat. Co się stało z gwiazdą „M jak miłość”?

  Przez niepotrzebne fochy i narcystyczne zachowanie zmarnowala sobie potencjalnie najlepsze lata w zawodzie aktora. Teraz dobija 40stki i beda tylko okruchy ze stolu ofert. Jest tysiace jej podobny h aktorek, mlodych, ladnych i mniej zmanierowanych. Zycie nie wybacza takich bledow...

 • Re: Laura Samojłowicz kończy 35 lat. Co się stało z gwiazdą „M jak miłość”?

  Jako 20-25 latka ładna dziewczyna, teraz coraz brzydsza, arogancka, nigdzie dłużej nie zagrzeje miejsca , podrózuje namiętnie, taka coś w rodzaju coś wleciało do pokoju i wyleciało. Kto taką chce, czy to w pracy czy to w domu

 • Re: Laura Samojłowicz (Natalia Lipska)

  Żałuje, że Laura odeszła z poprzedniego serialu, bo bez niej to nie to samo. Teraz jest nudno i smutno. Jednak bardzo spodobała mi się jej nowa kreacja. W tej roli i w tym serialu Laurka może pokazać(...) zrobią nam psikuja i nie rozdzielą tej pięknej pary. Laura Samojłowicz i Krzysztof Kwiatkowski NAJPIĘKNIEJSI 2010. Pozdrawiam ;**

 • Re: Laura Samojłowicz (Majka Chojnacka)

  Piękna teraz przebywa w hotelu 52.

 • Re: Laura Samojłowicz (Natalia Lipska)

  Ta rola idealnie pasuje dla Laury :) Cieszę się, że zrezygnowała z M jak miłość. Bo teraz może oderwać się od roli Majki i być super Natalią :)

 • Re: Wielka szansa Samojłowicz

  Nie wierzę w przyjaźnie w tym biznesie. Ani w te przecieki z planu. Aktorka nie musi być sympatyczną babeczką (te naprawdę wielkie to na ogół potwory). Pytanie, czy dziewczyna zechce się jeszcze rozwijac, czy już teraz siedzi na laurach (jak to Laura :))

 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  utrącony przez Laurę. Dąsy, afera z pijanym reżyserem może dałyby się jakoś wyjaśnić ale Laura zbrzydła na własne życzenie - najpierw mały łysol, teraz duży łysol i kogut, dziwne stroje - dziewczyna(...)Bardzo lubiłem ten serial i Laurę Samojłowicz. Poza tym obecność Bukowskiego i nieco skrócone epizody Cieleckiej to było to. Sprytnie opowiedziane losy różnych ludzi przez pryzmat hotelowych pokojów