• Informacje na temat:

  laura z m jak miłość

Artykuły na temat: laura z m jak miłość
 • Laura Łącz: Kobieta niespełniona

  Duża klasa i elegancja. Te słowa najbardziej oddają charakter Laury Łącz. Aktorka żyje i pracuje bardzo aktywnie i wierzy, że wszystko co najlepsze wciąż jeszcze przed nią. Jak to jest, że pani niezmiennie tak wspaniale wygląda? Laura Łącz : - W zasadzie nie robię niczego specjalnego. Nie stosuję żadnej diety, nie liczę kalorii i nie uprawiam sportu. A moja waga praktycznie nie zmieniła się od...

 • Laura Samojłowicz w "The Voice of Poland"

  W programie "The Voice of Poland" pojawi się dawno niewidziana aktorka Laura Samojłowicz, znana z seriali "M jak miłość" i "Hotel 52".

 • Laura Samojłowicz: Moim marzeniem jest zagrać ostrą laskę na motorze u Vegi

  Laura Samojłowicz przyznaje, że chciałaby otrzymać telefon od Patryka Vegi, bo rola w jego mocnej produkcji mogłaby znacznie podnieść jej poziom satysfakcji zawodowej. Do tej pory miała się okazję przede wszystkim sprawdzić w serialach. Zapewnia natomiast, że ma szeroki wachlarz możliwości, a jej marzeniem jest silna, charakterystyczna rola na dużym ekranie.

 • "M jak miłość": Zaręczyny!

  Majce (Laura Samojłowicz) nie było łatwo. Czasem wydawało się, że jej uczucie do Pawła (Rafał Mroczek) nie ma żadnej przyszłości. Mnożyły się wątpliwości, nieporozumienia i sekrety. Teraz los uśmiechnie się do tej pary.

 • "Znajdę Cię": Muzyka, miłość i wojna

  ..., a przede wszystkim muzyczny krajobraz Łodzi. "Od czterech lat festiwal odbywa sieę w Łodzi. Filmowy wymiar miasta, zarówno ten historyczny, jak i współczesny, jest dla nas(...) Amerykańskiej Gildy Reżyserów (DGA). W międzynarodowej obsadzie "Znajdę Cię" oprócz polskich aktorów (takich jak Małgorzata Kożuchowska, Agata Buzek, Weronika Rosati, Jacek...

 • Gdzie spotkacie gwiazdy "M jak miłość"?

  W najbliższą sobotę, 22 sierpnia, Trójmiasto opanują wielbiciele "M jak miłość"! Organizatorzy III Ogólnopolskiego Zlotu Fanów serial u planują, że na Placu Grunwaldzkim w Gdyni (przed Teatrem Muzycznym) pojawią się tysiące miłośników rodziny Mostowiaków.

 • Zlot fanów "M jak miłość"

  Tłumy nacierających fanów i setki rozdawanych autografów. Wszyscy, którzy przybyli do Gdyni na Zlot Fanów serial u "M jak miłość" mieli okazję, aby pokrzyczeć z radości. "Takie zloty są bardzo przyjemne, ale jak się okazuje, również bardzo męczące. To mój pierwszy udział w takim spotkaniu z publicznością. Na szczęście ręce od rozdawania autografów jeszcze mnie nie bolą"- mówi Witold Pyrkosz.

 • "M jak miłość": Piotrek bratem... Kingi!

  Dużo sie dzieje w serialu "M jak miłość" : Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) przed ślubem z Kingą (Katarzyna Cichopek) będzie udawał męża... Mirki (Andżelika Piechowiak)! Dlaczego zgodzi się wziąć udział w kolejnym pomyśle szefowej? Głównie po to, by zdobyć zlecenie od dużej firmy, której prezesem jest Jan Orski (Marek Lewandowski).

 • Weekend w kinie: Wielka miłość

  Miłość to przewodni temat większości z filmów, które wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 15 czerwca. Jej romantyczną odsłonę zobaczymy w "I że ci nie odpuszczę" oraz "Przemianie", uzależniającą siłę w "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara", z kolei w komediodramacie "Twój Simon" zostanie zaprezentowane homoseksualne uczucie.

 • "M jak miłość" na początek...

  Co Laura Samojłowicz sądzi o pracy w serialu "M jak miłość"? Czy to dobry początek kariery aktorskiej? "Bardzo dobry! To, że dostałam szansę w takim serialu, jest miłe. Zrobię wszystko, by podołać(...) przełamią pierwsze lody? "Będą się do siebie zbliżać i oddalać, jak w życiu. Majka interesuje się Pawłem (Rafał Mroczek), bo to zupełnie inny facet niż przykładni, spokojni studenci, których poznała na...

Zdjęcia na temat: laura z m jak miłość
Wideo na temat: laura z m jak miłość
 • "Singielka": Laura Breszka o Malenie

  Laura Breszka, czyli serialowa Malena, opowiada o swojej bohaterce. Czy redaktor modowa portalu "Co tam?" znajdzie miłość? Jak zakończy się jej wątek?

 • Laura Samojłowicz w "The Voice of Poland". Wyszło słabiutko?

  Fani polskich seriali znali ją z takich produkcji jak "Ojciec Mateusz", "Hotel 52" czy "M jak miłość". W pewnym momencie całkowicie zniknęła z polskiego show-biznesu. Jak sama mówi zmęczyły ją doniesienia medialne na jej temat. Jednego dnia zdecydowała o tym, że wyjedzie z Polski – pojechała do Berlina, następnie do Tajlandii. Zarabiała śpiewając, opiekując się dzieci i… robiąc sushi. Teraz Laura

Dyskusje na temat: laura z m jak miłość